Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bu Şehir Arkandan Geşecek 14. bölüm fragmanı izle: Ali kaosa sürükleniyor
Bu Şehir Arkandan Geşecek 14. bölüm fragmanı izle: Ali kaosa sürükleniyor
Bu Şehir Arkandan Gelecek 14. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Ali'yi büyük bir tehlike bekliyor.
Magazin 7 Nisan 2017 - 15:46

ATV’nin ilgiyle izlenen dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek’in 14. bölüm fragmanı yayınlandı. Bu Şehir Arkandan Gelecek yeni bölümde Ali hem şaşalı bir hayatın içine çekilirken hem de kaosun ortasına sürükleniyor.

Bu Şehir Arkandan Gelecek 14. bölümü ile 12 Nisan Çarşamba akşamı ATV ekranlarında…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Derin’in gözleri önünde sinir krizi geçiren Aslı hastaneye kaldırılır. Derin, bu durumdan kendini sorumlu tutar. Ali ise elinde annesinin yüzüğü, sevdiği kadına evlenme teklifi etmek üzere harekete geçer. Ancak işler umduğu gibi gitmez.

Yiğit, Seyit’i nakil sırasında kaçırarak Tekin’e karşı eline koz geçirdiğini düşünür. Amacı Derin’e ve şirketin çoğunluk hissesine sahip olmaktır. Ancak Tekin kolay lokma değildir. Yiğit hiç ummadığı bir anda dehşet verici bir sürprizle karşılaşacaktır. Tekin, Seyit’ten hesap sormaya gittiğinde, hayatını alt üst edecek bir gerçeği öğrenir. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Ünlü boks menajeri Aydemir ve kızı Gülce, Ali’ye kancayı takar. Derin, turnuva maçı sırasında Gülce’yle gerilir. Kızın Ali’ye karşı tavırlarından hoşlanmaz. Şahin de Ali’nin onlarla çalışmasına kesinlikle karşıdır. Maddi sıkıntılar, çocuğunun geleceğiyle ilgili kaygılar ve Derin’in, Yiğit’e olan borcu Ali’nin kafasını karıştırır. Gülce’nin teklifi yüzünden babasıyla karşı karşıya gelir.

Şahin’in Aydemirlerle olan derdi ise geçmişe dayanmaktadır. Ali’ye ya ben, ya onlar diye rest çeken Şahin’i büyük bir hayal kırıklığı beklemektedir.