Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Buğra Kazancı kimdir? Exatlon’da yarışan Buğra Kazancı’nın hayatı…
Buğra Kazancı kimdir? Exatlon’da yarışan Buğra Kazancı’nın hayatı…
Buğra Kazancı Exatlon yarışmasının kadrosunda bulunuyor ve hayatına dair detaylar merak ediliyor. Youtuber olarak oyun kanalıyla büyük ilgi toplayan Buğra Kazancı'nın hayat hikayesine dair ayrıntılar haberimizde yer alıyor...
Magazin 6 Temmuz 2020 - 14:36

İnternet fenomeni olan ve Buğra Kazancı’nın hayatı hakkında birçok ayrıntı araştırılıyor. Buğra Kazancı, Exatlon Challenge Türkiye 2020 yarışmacıları arasında yer alıyor.

BUĞRA KAZANCI KİMDİR?

2 Mart 1996 tarihinde Trabzon'da doğan Buğra Kazancı balık burcudur. Ünlü Youtuber Buğra Kazancı üniversite eğitimini Avrasya Üniversitesi Grafik Tasarım bölümünde tamamladıktan sonra oyun içerikleri bulunan MineCraft evi ve kendi kişisel kanalı olmak üzere iki adet Youtube kanalı kurarak bir fenomen haline gelmeyi başardı. 19 Mart 2014 tarihinde kurduğu Minecraft Evi ile sevilerek takip edilen Youtuber oyun tutkunları tarafından yakından takip ediliyor.