Sözcü Plus Giriş

Bülent Ersoy 40 kiloluk ağırlığa dayanamadı

Önceki gece Günay Restaurant’ta Fatih Ürek’le birlikte sahneye çıkan Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy, sesiyle kulakların pasını silerken, şıklığıyla da göz doldurdu.

Güncellenme: 16:49, 13/02/2017
Bülent Ersoy 40 kiloluk ağırlığa dayanamadı

Diva'nın Günay şıklığının her zamankinden farkı, özel olarak hazırlattığı kıyafetinin ağırlığının işlemeleri nedeniyle tam 40 kilo olmasıydı. Zaten Ersoy bu ağırlığa daha fazla dayanamayarak daha ilk şarkıda sahneye getirilen özel koltuğa oturdu.

27 BİN DOLARLIK SAHNE KIYAFETİ GİYDİ!

Modacı Semih Doğruer'in atölyesinde iki ayda el işlemesi olarak hazırlanan kıyafetin üzerinde Paris'ten özel olarak getirtilen yarı değerli Swarovski taşlar yer aldı. Taşların değerini ise 27 bin dolar olduğu öğrenildi. 7 kişi tarafından 2 ay gibi rekor bir sürede tek tek işlenerek hazırlanan Diva'nın sahne tuvaletinin, üzerindeki taşlar nedeniyle ağırlığı 40 kilogramı buldu.

bulent-ic

FATİH ÜREK: ‘TIĞ GİBİYİM!’

Günay'da Bülent Ersoy'dan önce sahne alan Fatih Ürek ise konukları adeta yerlerine oturtmadı. Ameliyat olmadan onca 102 kg olan Fatih Ürek şu an 72 kg olduğunu, kilo alma ve verme durumunun doktor kontrolünde gerçekleştiğini söyledi. Bülent Ersoy ve Fatih Ürek'i izleyenler arasında, modacı Nur Yerlitaş, Kadir Doğulu, sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz, Selçuk Ural, Seyyal Taner, Nil Burak, Mehmet Dalmaz, Ahmet Selçuk İlkan, Uğur Batum, Okan Karacan gibi isimler vardı.

diva-ic-3kerimcan-ic
Yayınlanma Tarihi:09:14,