Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bülent Ersoy arsa satışıyla ilgili açıklama yaptı
Bülent Ersoy arsa satışıyla ilgili açıklama yaptı
Bülent Ersoy, geride bıraktığımız hafta sattığı arsayla ilgili açıklama yaptı.
Magazin 25 Nisan 2016 - 07:31

Marmaris’te bulunan arsasını satan Bülent Ersoy, geride bıraktığımız akşam Ataköy’deki Nossa Costa’da sevenlerinin karşısına çıktı. Konser öncesinde magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan Bülent Ersoy, arsa satışını borçlarını ödemek için yaptığı iddialarına da ilginç bir yanıt verdi.

Bülent Ersoy: ‘Denize sıfır arazi aldım’Bülent Ersoy, Ataköy'deki Nossa Costa'da hayranlarıyla buluştu. Konser öncesi soruları yanıtlayan ünlü sanatçı, borçları olduğuna dair çıkan haberlere esprili bir şekilde yanıt verdi.

YILLAR ÖNCE ALMIŞTIM

Marmaris'teki arsasını sattığı haberlerine de açıklık getiren sanatçı, “Ben mi paraya sıkıştım, yapmayın arkadaşlar. Ben ancak çişim geldiği zaman sıkışırım! 90 senesinde almıştım ben orayı. Yol geçmiyor, ikinci derece sit alanı. Elektrik yok, su yok o yüzden kullanamadım. Ben de sattım. Onun yerine denize sıfır bir arazi aldım. Antalya'da özel bir çiftlik yapacağım kendime. En azından imarı var” diye konuştu.