Bülent Ersoy gündemdeki kürk açıklamalarına katıldı

Önceki gece Günay restoranda sahne alan Bülent Ersoy, Yıldırım Mayruk imzalı elbisesiyle gözlere hitap etti.

Bülent Ersoy gündemdeki kürk açıklamalarına katıldı

Diva Bülent Ersoy'un sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlamaya dans ederek gelmesi ve oldukça neşeli olması dikkatlerden kaçmazken, sorulan “Aşk gülücükleri mi bunlar?” sorusuna kahkaha atarak cevap verdi.

Foto: Emre Çevik - Bülent Ersoy

Bülent Ersoy basın mensuplarını çok sevdiğini dile getirerek “Sizler bu işi layığıyla yapıyorsunuz, işini yapan insanlara saygım var. Siz insanları beklerken cevap vermeden gidenler oluyor, bunu doğru bulmuyorum” dedi. Son zamanlarda evleneceği,aşık olduğu haberlerinin gündeme gelmesiyle akıllarda soru işareti bırakan Bülent Ersoy aşk haberlerinin tekrar sorulması üzerine “halimden belli olmuyor mu, çok mutluyum” diyerek kafaları karıştırdı.

Foto: Emre Çevik

KÜRKÜM RÖNAR ARJANTEDİR (Gümüş Tilki Kürk )

Üzerindeki kürkle adeta son zamanlarda magazin gündemini meşgul eden kürk polemiğine gönderme yapan Bülent Ersoy magazin muhabirlerinin, kürkünün gerçek olup olmadığı yönündeki sorularına, “Ben asla imitasyon kullanmam. Kürküm rönar arjantedir. Tabii kürkümün orijinal olması hayvanları sevmediğim anlamına gelmiyor.

Belki de Ömür Gedik'ten daha çok sever ilgilenirim. Kimseye yalan söyleyemem rönardır, gerçektir” açıklamasını yaptı. Alışveriş yapmayı çok sevdiğini belirten Diva, gece yarısına kadar alışveriş yaptığını hatta bugüne kadar almış olduğu takılarla bir apartman alınacağını söylemeden geçmedi.

Loading...