Sözcü Plus Giriş

Bülent Ersoy’dan vagon açıklaması

Geride bıraktığımız güne damga vuran, Bülent Ersoy ve Safiye Soyman arasındaki 'Vagon' gerginliği Diva'nın canlı yayına bağlanmasıyla netlik kazandı.

Güncellenme: 11:46, 23/02/2017
Bülent Ersoy’dan vagon açıklaması

Her şey, Bülent Ersoy ve Safiye Soyman’ın ikili olarak yeni bir programa başlayacakları haberleriyle başladı. Ersoy, habercilerin kendisine yönelttiği sorulara; “Ben lokomotifim. Onlar ancak benim vagonlarım olabilir” sözüyle karşılık verince de bir magazin polemiğinin fitili ateşlenmiş oldu. Ancak, ‘Duymayan Kalmasın’ programına canlı yayında katılan Bülent Ersoy yaptığı açıklamalarla konuyu bambaşka bir noktaya taşıdı. İşte Ersoy’un o açıklamaları:

bulent-ersoy-sli
“Sayın Safiye Soyman Hanımefendi’yle ilgili bu açıklamayı yaptıysam bunun altında mutlaka bir neden vardır. Sözkonusu haberde yer alan ‘İkili’ ifadesi çok yanlış, asla gerçekle ilgili olmayan bir ifadedir. Bizim velinimetimiz olan halkı doğru bilgilendirmemiz gerek. Ancak gazete haberi yanlış vermiş çünkü ben 4 Mayıs’a kadar bir sözleşmeyle bağlıyım. Bu tarihten sonra kiminle ne yaparım orası benim bileceğim iş ancak hakkımda çıkan haberde Sayın Safiye Soyman’la sanki böyle bir işi kabul etmişim, her şey olmuş bitmiş gibi aksettirilmiş. Birlikte iş yapacakmışız, bakın altını çiziyorum birlikte yazılmış, ikili denmiş… Ortada ben yokum, böyle bir anlaşma yok. Sadece konuşuldu ve ben ‘Mayıs ayında yeniden görüşelim’ dedim. Kaldı ki nasıl gazinodaki kadromu ben seçiyorsam, böyle bir programda da kiminle çalışacağımı ben seçerim. Buradaki lokomotif benzetmesi budur. İkili ifadesi ne kadar yanlış bir ifadedir, kiminle çalışacağımı ben seçerim ve başka isimler de benim alt kadromu oluşturur bu kadar net”

İlginizi ÇekebilirBülent Ersoy 40 kiloluk ağırlığa dayanamadıBülent Ersoy 40 kiloluk ağırlığa dayanamadı
Yayınlanma Tarihi:11:05,