Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bülent Ersoy’u Hindistan’a götürmeye gelmişler
Bülent Ersoy’u Hindistan’a götürmeye gelmişler
Geride bıraktığımız Cuma akşamı Günay Restoran'da sahne alan Bülent Ersoy'u, birlikte program yapacağı partnerleri yalnız bırakmadı.
Magazin 16 Nisan 2017 - 13:56

Türk Sanat Müziği'nin Diva'sı Bülent Ersoy, sesiyle kulakların pasını silerken şıklığıyla da büyüledi. Diva'nın Günay şıklığında modacı Semih Doğruer'in atölyesinde 15 gün boyunca 10 kişinin vardiyalı olarak teker teker ellerinde işlediği “Aynalı” sahne kıyafeti vardı.

“BÜLENT ERSOY'U ALMAYA GELDİK”

Türk Sanat Müziği'nin Diva'sı Bülent Ersoy'u, izlemeye gelenler arasında; Safiye Soyman, Faik Öztürk ve Banu Alkan da vardı. Günay Restoran’dan içeri girerken basın mensuplarının sorularını cevaplayan Soyman ve Alkan; “Bir şov programı için Hindistan'a doğru yola çıkıyoruz. Bloom Medya'nın yapımcılığında, Mustafa Kotan’ın yönetmenliğinde Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan program için Burcu Esmersoy da bizimle geliyor. Bu akşam buraya programa Bülent Hanım'ı da almaya geldik” dediler.

“KÜSLÜĞÜMÜZ SABUN KÖPÜĞÜ GİBİ…”

Basın mensuplarının Safiye Soyman'a; “Bülent Hanım'la barıştınız mı?” diye sorması üzerine Soyman; “Ben Bülent Hanım'ı çok severim, onun da beni çok sevdiğini biliyorum. Bizim küslüğümüz sabun köpüğü gibi gelir geçer” dedi.

“ERSOY’DAN BAKACAĞIZ YANITI”

Gecenin ilerleyen saatlerinde Diva Bülent Ersoy, Safiye Soyman'ı sahneye davet etti. “Solistimin yanına geldim. O benim büyüğüm, saygı duyduğum bir insan. Barıştık mı hayatım?” sözleriyle sahneye çıkan Soyman'a, Ersoy'dan; “Küs müydük?” cevabı gelince Safiye Soyman; “Bu akşam Afrodit Banu Alkan da burada. Biliyorsunuz, Hindistan'a gidiyoruz. Sizi almaya geldik. Bizimle geliyor musunuz?” diye sordu. Bakacağız, diyen Ersoy, kahkaha atarak; “Bu konuları içeride konuşalım” dedi.