Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bülent Kayabaş’ın vefatının ardından ünlü isimler taziye mesajları paylaştı
Bülent Kayabaş’ın vefatının ardından ünlü isimler taziye mesajları paylaştı
Uzun bir süredir kolorektal kanser tedavisi gören ve buna bağlı gelişen çoklu organ yetmezliği nedeniyle bu sabah 06.05’de hayatını kaybeden Bülent Kayabaş'ın ardından sosyal medya pek çok taziye mesajıyla doldu.
Magazin 19 Nisan 2017 - 11:07

Ali POYRAZOĞLU

38 yıllık dostunun vefatının ardından konuşmakta zorlanırken, son zamanlarda sağlık durumunun bir hayli kötü olduğunu söyledi. Kayabaş'ın yeni bir projesi olmadığını söyleyen Poyrazoğlu, tek isteğinin Bodrum Akyarlar'daki evine gitmek olduğunu belirtti.

Erhan YAZICIOĞLU: Ne diyeyim bütün değerleri bir bir kaybediyoruz. Ve o değerlerin arkası ne yazık ki dolmayacak. 72 yaş çok genç. Daha yapacak çok şeyi vardı. Konuşma yetisini kaybetmesine rağmen umut doluydu. 2 ay önce Şişli’de bir balıkçı da ben, Ali Poyrazoğlu ve Bülent yemek yemiştik. Söylediğim gibi konuşamıyordu ama gözleriyle her şeyi anlatıyordu. Bir kaç kez sinemada yetişemediği zaman onu seslendirmiştim. Keşke arkadan onun anısını taşıyacak birileri gelse. Umarım onun bu durumu gençlere örnek olur. Çünkü kötü çalışma, yaşam koşulları ve sigaradan öldüğünü bilsinler.

Filiz AKIN : Onunla Karateci Kız filminin finalinde unutulmaz bir sahnemiz var. Ama bu gün onu kaybetmenin acısıyla allah rahmet eylesin ailesi ve sevenlerinin başı sağolsun mekanı cennet olsun derken için sızlıyor.

Doğa RUTKAY

Bülent Ağabeyim, çocukluğuma, hatıralarıma, yemek masalarıma, sebepsiz buluşmalarımıza ansızın kahkahanla… Mutlu oluşlarımıza ciddi ifadenle yaptığın komik anlatımlarına alıştığım, bildiğim duygusal güvenli alanıma bir hançer daha… Acım büyük, sen de çok yorgundun… Tanıyan tanımayan bilir senin ne adaletli ne insan ne sevgi dolu olduğunu.. Işıklarla git o cennet mekanına. Seni seviyor ve özlüyorum

Selçuk YÖNTEM

Sevgili dostum,değerli aktör, her toplumun aranılan,sevilen insanını kaybettik.Üzüntümü anlatamam.Bülent Kayabaş nur içinde yat.

Nilgün Belgün

Ah Ah Bülent Kayabaş… Bu acı haberle uyanmak şok etti beni mekanın cennet olsun

İbrahim BÜYÜKAK‏

Bülent Kayabaş’a Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyorum…

can-yilmaz-icokan-bayulgen
Son güncelleme: 13:32 - 19.04.2017