Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Burak Alkaş: Ben dolandırılmadım, dolandırdım
Burak Alkaş: Ben dolandırılmadım, dolandırdım
Çiftlik Bank skandalını mizahi bir dille beyaz perdeye taşıyacak 'Çiftlik Bank Tosun Firarda' filminin lansmanı önceki gün gerçekleşti.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 22 Nisan 2018 - 10:15

Filmde Tosun karakterini canlandıracak olan Burak Alkaş, ‘Daha önce dolandırıldınız mı?’ sorusuna “Ben hiç dolandırılmadım ama çok dolandırdım. Ruhuma yakın rolleri iyi oynuyorum. Şaka bir yana tiyatrocu olduğum için insanları iyi okuduğumu düşünüyorum, o nedenle beni dolandırmak zor, ama herkesin bir boş anı vardır, onu yakalıyorlar. Belki de benim boş anıma hiç gelmedi, dedi. Bu filmi sadece güldürmek değil, bilinçlendirmek amacıyla da çekiyoruz. Türkiye’yi sarsan skandalı Gani Müjde’de film yapacağını duyurmuştu. Son çıkan haberlere göre sinema filminden vazgeçip, dizi yapacağını duyurdu Gani Müjde. Filmin yapımcısı, yönetmeni ve aynı zamanda senaristi olan İsmail Hakkı Koç, filme çok güvendiklerini, artık Gani Müjde de sinema filminden vazgeçtiği için, önlerinin açık olduğunu söyledi. Çekimleri Türkiye, Kıbrıs ve Miami'de gerçekleşecek filmde, Burak Alkaş’ın akıl hocası rolünü Fercan Bay canlandıracak. Enbe Orkestrası şefi Behzat Gerçeker ve başka sürpriz isimlerin de konuk oyuncu olarak yer alacağı film, şimdiden merak uyandırdı.