Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Burak Altay: ‘Yarın görüşecekmiş gibi… Kabul de edemedik galiba’
Burak Altay: ‘Yarın görüşecekmiş gibi… Kabul de edemedik galiba’
Oyuncu Burak Altay sosyal medya hesabından, bundan yedi yıl önce hayatını kaybeden oyuncu arkadaşı Onur Bayraktar için duygusal ifadeler paylaştı.
Magazin 26 Kasım 2017 - 12:49

Bundan yedi yıl önce 26 Kasım’da motosikletiyle geçirdiği bir kaza sonrasında hayatını kaybeden oyuncu Onur Bayraktar, arkadaşları tarafından anıldı. Ölümünün üzerinden yıllar geçmesine rağmen yokluğunu halen derin bir şekilde hisseden arkadaşları sosyal medya hesaplarından onunla ilgili paylaşımlar yapmayı ihmal etmedi. Bunlar arasında belki de en duygusal olanlardan biri Bayraktar’ın yakın arkadaşı Burak Altay’ın paylaşımı oldu. Bayraktar ile göründüğü bir kareyi paylaşan Altay şunları yazdı: 7 yıl geçti … #tb Özlüyoruz tabi… Ama yarın görüşecekmişiz gibi sanki, kabul de edemedik pek galiba. O yüzden bu hep ne zaman buluşacağız duygusu, kapandı bi yere oyun yazıyo rahatsız etmeyeyim duygusu… Özledik onurumuz #onurbayraktar