Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Burak Altay’dan Rıza Kocaoğlu’nu zorlayan soru
Burak Altay’dan Rıza Kocaoğlu’nu zorlayan soru
Şu sıralar 'Siyah İnci' dizisinde 'Ahmet' karakteriyle izleyicinin karşısına geçen Burak Altay, geçen gün rol aldığı sinema filmi ‘Dünyanın En Güzel Kokusu 2’nin Kanyon AVM'de yapılan gala gösterimine katıldı. Geçtiğimiz günlerde Cihangir'de yeni aşkı Damla Colbay ile ilk kez görüntülenen Rıza Kocaoğluna, yakın arkadaşı Burak Altay'dan anlamlı bir soru geldi.
Magazin 3 Kasım 2017 - 10:23

‘Siyah İnci’ dizisinin Ahmet’i başarılı oyuncu Burak Altay rol aldığı sinema filmi ‘Dünyanın En Güzel Kokusu 2'nin Kanyon AVM’de yapılan gala gösterimine katıldı. Filmin oyuncuları basın mensuplarının karşısına geçti. Film ile ilgili konuşan oyuncular bu projede yer aldıkları için mutlu olduklarını belirtti.

TAZE AŞIĞA ‘KASIM’ SORUSU

Mikrofonlar Burak Altay‘a yöneldiği zaman Altay‘dan Rıza Kocaoğlu‘nu terleten bir soru geldi. Burak Altay, şu sıralar oyuncu Damla Colbay ile aşk yaşayan Rıza Kocaoğlu‘na ‘Kasım’da aşk başka mıdır?‘ sorusunu yöneltti. Bu soru üzerine Kocaoğlu, gülümseyerek ‘Her zaman aşk başkadır‘ dedi.

Son güncelleme: 10:57 - 03.11.2017