Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Burak Törer kimdir? Güben Ergen’in yeni sevgilisi Burak Törer ne iş yapıyor?
Burak Törer kimdir? Güben Ergen’in yeni sevgilisi Burak Törer ne iş yapıyor?
Gülben Ergen'in Burak Törer ile aşk yaşadığı iddialarını Ergen bir konser çıkışında doğrulamıştı. Burak Törer-Gülben Ergen aşkından ilk kare de geldi. Peki Burak Törer kimdir, kaç yaşında ve ne iş yapıyor? İşte Gülben Ergen'in sevgilisinin mesleği...
Magazin 24 Nisan 2018 - 11:14

Yapımcı olan Burak Törer, Gülben Ergen ile ilk fotoğrafı Instagram sayfasından paylaştı. Magazin dünyasının yakında takip ettiği Burak Törer-Gülben Ergen çifti baş başa yemek yedi. İşte ikili hakkında tüm merak edilenler ve Burak Törer kimdir sorusunun yanıtı…

BURAK TÖRER KİMDİR?

1970 yılında dünyaya gelen Burak Törer aslen Erzurum‘ludur. Törer, bugüne kadar Dantel, Evimin Erkeği, Sürgün Hayatlar, Makas ve Bir Nefes Yeter gibi dizi ve sinema projelerinin yapımcılığını üstlenmiştir.

Burak Törer'in Aydan Şener'in eski sevgilisi olduğu iddia ediliyor.

gulben-ergen-instagram

BAŞ BAŞA YEMEK YEDİLER

Magazin dünyasının yakından takip ettiği çift, dün akşam baş başa yemek yedi. Yemekleri Gülben Ergen'in elleriyle hazırladığı gecenin fotoğrafını Burak Törer instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı. Törer, fotoğrafı yoruma kapattı.