Burçin Orhon eczanelerde maske bulamayınca…

Tiyatrocu Süheyl Uygur ile evli olan Burçin Orhon, milyonlarca isim gibi günlerini ev karantinasında sürdürüyor.

Burçin Orhon eczanelerde maske bulamayınca…

Sosyal medya hesabı üzerinden zaman zaman yaptığı paylaşımlarla karantina günlerinin nasıl geçtiğine dair bilgi veren Orhon, bu defa ev yapımı maskesi ile takipçilerinin karşısına çıktı. Bir döneme danslarıyla damga vurmuş olan Burçin Orhon, eczanelerde maske kalmadığını söyleyerek bunun için bulduğu çözümü takipçileriyle paylaştı.

Burçin Orhon maskeyi yapma nedeni olarak kapıya gelen siparişleri teslim alırken maske taktığını söyledi. İşte Orhon’un o satırları:

“En sıkı gözenekli kumaş diye bir yastık kılıfı feda edilir ve evde maske dikilir. Eczanelerde bulamayınca iş başa düştü. Çift kat. Umarım işe yarar. Çıktığım yok ama kapıya gelen sipariş falan, lazım oluyor”

Burçin Orhon’un ev yapımı maskesi bazı takipçileri tarafından eleştirildi. Orhon’un böylesi önemli ve hassas bir konuda ev yapımı maske paylaşımıyla insanların kafasını karıştırdığını söyleyen takipçileri maske yapımının profesyonel insanların tekelinde olması gerektiğini söyledi ve ev yapımı maskelerin herhangi bir işe yaramadığı konusunda paylaşımlar yaptı.

Loading...