Burçin Orhon “Keşke dans edebilsem”

Türkiye onu 1980'li yılların başında tanımıştı. Gencecik bir dansöz olarak adını duyurmuştu. Ama o güne kadar alışılagelen meslektaşlarından çok farklıydı. Klasik anlamda göbek dansı yapmak yerine baleyi anımsatan figürleriyle dikkat çekiyordu. Kısa sürede adını herkes öğrendi ve hiç unutmadı.

Burçin Orhon “Keşke dans edebilsem”

Geride bıraktığımız temmuz ayında mide küçültme ameliyatı olan ‘Bambi’ lakaplı balerin Burçin Orhon, geçen beş ay sonrasında bambaşka biri haline geldi.

23 KİLO VERDİM

Burçin Orhon, ameliyat olduğunda 106 kilo olduğunu ve ameliyat sonrası 23 kilo verdiğini söyledi. Burçin Orhon, kendisinin öncelikli amacının kilo vermek yerine diyabet ve uyku apnesi gibi hastalıklardan kurtulmak için ameliyat olduğunun altını çizdi.

KİLO VERMEYE DEVAM EDECEĞİM

Ameliyat olduktan sonra kendisini daha iyi hissettiğini söyleyen ‘Bambi’ lakaplı Burçin Orhon, yaklaşık olarak 10-15 kilo daha vermeyi planladığını ve diyetisyen kontrolünde dengeli bir şekilde beslendiğini belirtti.

KEŞKE DANS EDEBİLSEM

Burçin Orhon, eski haline dönmeye çalıştığını ve en çokta dans edebilmeyi özlediğini dile getirdi.

67u Burçin Orhon son hali ile poz verdi! Karşınızda yeni Burçin Orhon... İlginizi Çekebilir Burçin Orhon son hali ile poz verdi! Karşınızda yeni Burçin Orhon...