Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Burcu Biricik Akdeniz Güzeli çıktı
Burcu Biricik Akdeniz Güzeli çıktı
Hayat Şarkısı adlı dizide izlediğimiz Burcu Biricik, 17 yaşındayken Akdeniz güzeli seçilmiş.
Magazin 27 Nisan 2016 - 11:04

Kanal D’de salı akşamları rayting rekoru kıran ‘Hayat Şarkısı’ dizisinde canlandırdığı ‘Hülya’ karakteriyle ‘kötü kadın’ tiplemesini bambaşka bir boyuta taşıdı. Büyük bir kesimin beğenerek izlediği Burcu Biricik 17 yaşında katıldığı bir güzellik yarışmasında birinci olduğu ortaya çıktı.

Foto: DHA

Burcu Biricik, 17 yaşına geldiğinde 2006 yılında katıldığı ‘Miss Mediterranean Güzellik Yarışması’nda birincilik tacını takmış.

Lise yıllarında katıldığı Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin liseler arası tiyatro şenliğinden de ödül alan Biricik, sonrasında Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü’nde lisans eğitimini tamamlarken, aynı zamanda Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi almış.

Kanal D’de 2011 yılında yayınlanan ‘Artiz Mektebi’ adlı oyunculuk yarışmasına katılıp birinci olan Biricik, ‘Muhteşem Yüzyıl’, ‘Ustura Kemal’ dizilerinde roller aldı, çeşitli reklam filmlerinde oynadı.

Son güncelleme: 11:11 - 27.04.2016