Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Burcu Biricik, yıllar öncesine ait fotoğrafını paylaştı
Burcu Biricik, yıllar öncesine ait fotoğrafını paylaştı
28 yaşındaki oyuncu Burcu Biricik, çocukluk yıllarına ait bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Burcu Bircik'in bu fotoğrafı takipçileri tarafından büyük ilgi gördü.
Magazin 25 Ocak 2018 - 16:57

2011 senesinde bir yarışma programıyla tanınan Burcu Biricik, sosyal medya hesabından ‘TBT’ etiketiyle geçmiş yıllara ait bir fotoğrafını Instagram hesabı üzerinden “Sonradan kirpiklerimin çıkması iyi olmuş yalnız, yaş kaç ? Ortaokul yılları” notunu yazarak  sevenleriyle paylaştı.

İNGİLİZLERE BENZETİLDİ

Burcu Biricik'in takipçileri fotoğrafın altına binlerce yorum attı. Takipçiler, “Hiç mi değişmez bir insan”, “Yüzünüz hiç değişmemiş!”, “Türk değil İngiliz gibi”, “Bir insanın ergenliği bile güzel olur mu?” gibi yorumlarda bulundu.
burcubiricik1

TBT NEDİR?

Geçmiş zamanda çekilen fotoğrafların perşembe günleri yeniden paylaşılması anlamına geliyor. İngilizce açılımı ‘Throw Back Thursday' olan TBT'nin Türkçesi Perşembe gününden bir kesit anlamına gelmektedir.

 

Son güncelleme: 17:00 - 25.01.2018