Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Burcu Çetinkaya’nın yarış sırasında aracı alev aldı
Burcu Çetinkaya’nın yarış sırasında aracı alev aldı
Ünlü kadın rallici Burcu Çetinkaya'nın yarış sırasında otomobili alev aldı. Aracının yanarken fotoğrafını çeken Çetinkaya, "Rabbime şükürler olsun kimseye zarar vermeden durabildik" dedi.
Magazin 1 Temmuz 2017 - 16:57

Kadın rallici Burcu Çetinkaya bugün yarış pistinde büyük tehlike atlattı. Aracı alev alan Çetinkaya deyim yerindeyse canını zor kurtardı. Otomobilinden hızla inen rallici, alev alev yanan aracın fotoğraflarını sosyal medyada paylaştı.

yanan
Çetinkaya, paylaştığı fotoğrafın altına ise şu notu düştü: “Bugün arabadan indiğimiz andaki fotoğraf. Aracımız bilinmeyen bir sebepten yandı. Ormana ve insanlara risk oluşturmayacak bir yerde durabilmeyi, son anda kimsenin canına zarar gelmeden inebilmeyi Rabbim nasip etti. Hem şükrediyorum ve biliyorum ki her şerde bir hayır vardır. Hem de çok ama çok üzgünüm. Maddi ve manevi yarışabilmek için verdiğim mücadelede iki yarış üst üste ve bu kez böyle tatsız bir şekilde yarış dışı kalmış olduk. Elimde değil çok üzgünüm…”