Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Burcu Esmersoy, “Güçlü bir kadınım”
Burcu Esmersoy, “Güçlü bir kadınım”
Mert Aslan’ın, yeni koleksiyonu adL‘‘Night Zoom Styled By Mert Aslan’’ 2017 İlkbahar-Yaz tasarımları moda severlerle buluştu.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 13 Nisan 2017 - 08:00

Zamansız kadının yükselişte olduğu 80 parçalık 2017 İlkbahar-Yaz ‘‘Night Zoom Styled By Mert Aslan''koleksiyonu Çırağan Sarayı'nda düzenlenen defileyle görücüye çıktı. Defileye Feryal Gülman, Ezgi Mola, Gül Gölge Saygı, Burcu Esmersoy, Begüm Kütük gibi cemiyet ve magazin dünyasından ünlü isimler de katıldı.

ezgi-mola-mert-aslan

“GÜÇLÜ BİR KADINIM”

Koleksiyon içerisinde yer alan beyaz tişörtlerin bütün gelirleri Mor Çatı Kasın Sığınma Derneği'ne bağışlanacağı açıklandı. Etkinliğe Burcu Esmersoy ve Gül Gölge Saygı, markanın beyaz tişörtleriyle katıldı.

feryal-gulman
gul-golge-saygi
Geçtiğimiz günlerde hakkında çıkan “Maddi anlamda zor günler geçiriyor” haberlerine gönderme yaparak Esmersoy da; “Bu yardım faaliyetinde kesinlikle bulunmam gerekiyordu doğru adresim. 20 küsur yıldır kendi ayakları üzerinde duran ve çalışarak hayatını kazanan güçlü bir kadınım” dedi.

burcu-esmersoy