Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Burcu Kara: Bir çılgınlık yapıp…
Burcu Kara: Bir çılgınlık yapıp…
Oyuncu Burcu Kara, eşi Fırat Parlak ve oğlu Ali Çınar ile birlikte karavan tatiline çıktı. Sosyal medya hesabından karavan tatili fotoğraflarını paylaşan Burcu Kara, "Bir çılgınlık yapıp karavan almış olabiliriz" dedi.
Magazin 22 Temmuz 2020 - 10:01

Doğal yaşama ve doğaya olan sevgisiyle bilinen Kara, pandemi sürecinde sosyal mesafe kurallarına uyarak tatil planında karavanı tercih etti. Karavan aldığını ve artık bu şekilde tatile çıkacağını sosyal medyada takipçileriyle paylaşan oyuncu, yıllardır hayalini kurduğu karavan yaşamının tadını eşi Fırat Parlak ve oğlu Ali Çınar ile birlikte çıkardı.

Yaklaşık iki haftadır ailesiyle tatilde olan ünlü oyuncu, karavanın rotasını Ege’ye çevirerek şimdiye kadar önce Cunda adası sonra Ören olmak üzere iki farklı tatil yöresinde konakladı.

Sosyal medyadan karavan paylaşımları yapan Kara, “Bir çılgınlık yapıp karavan almış olabiliriz. Böyle bir süreç yaşadıktan sonra hayallerimizi ertelemeyelim dedik. Bakalım ne maceralar yaşıcaz. Takipte kalın” dedi.

Son güncelleme: 10:03 - 22.07.2020