Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Burcu Kara’dan okul açıklaması
Burcu Kara’dan okul açıklaması
Okan Bayülgen'in yazıp yönettiği , ''Eğlenceli cinayetler Kumpanyası''nın final gecesi Etiler Sahne İstanbul'da yoğun bir katılım ile gerçekleşti.
Emre ÇEVİK
Magazin 28 Nisan 2016 - 14:49

Gecenin ilerleyen saatlerine doğru Cinayetler Kumpanyası’nın oyuncularından Burcu Kara çıkış kapısında görüldü. Gazetecileri karşısında görünce bir anlık şaşkınlığını gizleyemeyen güzel Kara, dışarıda kendisini almaya gelen eşi Fırat Parlak’ı bekletmek istemese de, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Foto: Emre Çevik

Oyun hakkında konuşan Kara ” bu gece Eğlenceli cinayetler kumpanyasının son gecesiydi çok güzel bir projeydi benim için inşallah devamı gelir. Bu gecede bizleri yalnız bırakmayan misafirlerimize de çok teşekkür ediyorum” dedi.

Foto: Emre Çevik  

YAPTIRDIĞI OKULLAR HAKKINDA KONUŞTU

Burcu Kara’ya geçtiğimiz yıllarda annesi ve babası için Kars’ta yaptırdığı okullar ile ilgili soru yöneltilmesi üzerine ” Haberler doğru arkadaşlar, ama ben okulları yaptıralı baya bir zaman oluyor, birisi annemin diğeri ise babamın ismini taşıyor.

Benim için çok büyük bir mutluluktu bu okulları yaptırmak, bu sebeple ailemin ismini de yaşatmış olacağım, zaten onlarda öğretmen oldukları için çok istemişlerdi” dedi. Güzel oyuncu bu hareketiyle ilk olarak babası Ali Kara adına Selim’de Koyunyurdu Ali Kara Ortaokulu’nu, ardından da Kağızman’da annesi adına Çilehane Fatma Kara İlköğretim Okulu’nu yaptırarak ailesini sevindirmiş oldu.