Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Buse Narcı kimdir? Buse Narcı kaç yaşında ve nereli?
Buse Narcı kimdir? Buse Narcı kaç yaşında ve nereli?
Adı Özcan Deniz ile anılan Buse Narcı kimdir, kaç yaşında ve nereli merak ediliyor. Özcan Deniz'in hamile sevgilisi Feyza Aktan'ı Buse Narcı ile aldattığı öne sürülüyor. Peki Buse Narcı kimdir? İşte merak edilenler...
Magazin 24 Ocak 2018 - 12:15

Özcan Deniz’in bebek beklediği sevgilisi Feyza Aktan’ı adı daha önce da Emre Altuğ ile anılan Buse Narcı’yla aldattığı iddia edildi. Magazin haberlerini yakından takip edenler Buse Narcı kimdir merak ediyor. Haberimizden Buse Narcı ile ilgili merak edilenleri öğrenebilirsiniz.

BUSE NARCI KİMDİR?

Fethiye’de dünyaya gelen Buse Narcı, 1993 yılında doğdu. Tevfik Hiçyılmaz’dan tiyatro eğitimi alan Buse Narcı, Oda Tiyatrosu’nda oyunculuk yapmaktadır. Katıldığı yarışma programlarıyla adından söz ettirmiş, Kenan Işık’ın sunduğu Kim Milyoner Olmak İster bilgi yarışmasına katılıp ilk soruda elenmesiyle Türkiye gündemine oturmuştur.

‘Bugün Ne Giysem’ adlı yarışmaya katılıp burada Barbie olarak adlandırılınca foto modellik teklifleri alan Buse Narcı, Özcan Deniz’le yaşadığı aşkla uzun süre magazin gündemini meşgul etmişti.

 

 

 

Son güncelleme: 14:17 - 24.01.2018