Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Buse Terim hamile
Buse Terim hamile
Terim ve Bahçekapılı çiftinden müjdeli haber...
Magazin 5 Nisan 2016 - 09:54

2014 yılında görkemli bir törenle dünya evine giren Buse Terim ve Volkan Bahçekapılı çiftinden müjdeli bir haber var.

Buse Terim ve Volkan Bahçekapılı Foto: Sosyal Medya

Moda bloggerlığı ile adından söz ettiren ve başarılı projelere imza atan Buse Terim, anne olmaya hazırlanıyor. Sosyal medya hesabından anne olacağını açıklayan Buse Terim, şu sözlerle müjdeli haberi verdi;

“Hayat arkadaşıma kocaman bir aşkla bağlanalı 8 sene oldu.
O zamanlar en büyük hayalimiz evlenip, her saniyemizi beraber geçirebilmekti. Bu hayalimize kavuşabildiğimiz için her soluk alışımızda şükrettik Allah’a. Günün birinde birbirine kenetlenen yüreklerimizin, başka bir aşka yer açacağını düşlerdik. O aşkla üç ay önce tanıştık. Minicik atan kalbiyle aşkımızı büyüttü, bizi tamamladı. Şu aralar çok garip duygular yaşıyorum, tarif etmekte zorlanıyorum. Bunu benden duymak istediğinizi biliyorum. O yüzden evet söylüyorum:
BİZİM BİR BEBEĞİMİZ OLACAK
Allahım izin verirse onu 6 ay sonra kucağımıza alacağız. Onu sabırla, birbirimize duyduğumuz aşkla, sevgiyle, hayallerle bekleyeceğiz. Artık tek dileğimiz onun sağlık ve sıhhatle dünyaya gelmesi.
Hepinizi duyuyorum..:) Benim için duyduğunuz mutluluğu hissediyorum. Sizlerle beraber yeni bir yolculuğa çıkacağız. Güzel dilek ve temennileriniz; en önemlisi sonsuz desteğiniz için çok teşekkür ederim Sizi seviyoruz. ”

Son güncelleme: 13:38 - 05.04.2016