Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Buse Varol, Alişan’ın cimriliği sorulunca şu yanıtı verdi
Buse Varol, Alişan’ın cimriliği sorulunca şu yanıtı verdi
Şarkıcı Alişan'ın oyuncu sevgilisi Buse Varol, onun cimriliğiyle ilgili soruya ilginç bir yanıt verdi.
Magazin 27 Aralık 2017 - 10:25

Çağla Şıkel’le birlikte rol aldığı Dostlar Mahallesi adlı dizide izlediğimiz Alişan, bu dizinin setinde tanışıp birlikte olmaya başladığı Buse Varol‘la son derece keyifli bir beraberlik yaşıyor. Sosyal medya hesabından yaşadığı aşka dair en özel karelerini ve videolarını hesabından paylaşmaya başlayan Alişan geride bıraktığımız akşam sevgilisiyle birlikte gittiği bir mekanın kapısında muhabirlerin sorularını yanıtladı. Yeni yıla dair beklentilerini sıralayan ve tüm sorulara yanıt veren Alişan sevgilisine yöneltilen soruları da dikkatle dinledi.

MUHABİRLERDEN CİMRİ SORUSU…

Oyuncu Buse Varol muhabirlerin, sevgilisi Alişan’la ilgili sorularına tüm samimiyetiyle yanıt verirken kendisine yöneltilen ‘Cimri’ sorusuyla neye uğradığını şaşırdı. Özellikle yakın dostu Ece Erken tarafından da zaman zaman cimrilikle suçlanan ‘Alişan’ın cimriliğini gördünüz mü?‘ şeklindeki sorularına şaşırtıcı bir yanıt verdi. Buse Varol, cimrilikle ilgili soruya; “Daha iki aydır birlikteyiz, cimri olup olmadığını söylemek için çok erken” yanıtını verdi. Alişan, bu yanıtı beklemediği için sevgilisine şaka yollu bir uyarıda bulunurken, Varol lafını “Genelde onunla ilgili yalan haberler çıkarıldığı için cimriliğiyle ilgili haberlerin de yalan olduğuna inanıyorum” şeklinde düzeltme gereği duydu.

 

Son güncelleme: 12:19 - 27.12.2017