Buse Varol kimdir? Alişan’ın sevgilisi Buse Varol kaç yaşında ve nereli?

Alişan ile aşk yaşayan Buse Varool kimdir merak ediliyor. Alişan, Eda Erol ile yollarını ayırdıktan sonra adı Buse Varol ile anılıyor. Aralarındaki aşk Instagram paylaşımları ile netlik kazandı. Peki Buse Varol kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Buse Varol kimdir? Alişan’ın sevgilisi Buse Varol kaç yaşında ve nereli?

Buse Varol ile Alişan aşkı gündemden düşmüyor. Ünlü şarkıcının Dostlar Mahallesi adlı dizide rol arkadaşı olan Buse Varol kimdir, kaç yaşında ve nereli araştırılıyor. Asıl mesleği öğretmenlik olan Buse Varol güzellik yarışmasına katıldıktan sonra ün kazandı. İşte Buse Varol kimdir, nereli, kaç yaşında gibi soruların yanıtları ve merak ettiğiniz tüm ayıntılar…

BUSE VAROL KİMDİR?

Buse Varol, 1990 yılında Manisa'da doğdu. Üniversiteyi Eğitim Fakültesi Öğretmenlik Bölümünden mezun oldu. 2 yıl kadar özel bir eğitim kurumu olan Dershanede stajyer öğretmenlik yapmıştır. Ailesinden ayrı yaşayan güzel oyuncunun Liseye giden bir erkek kardeşi vardır. 2012 yılında düzenlenmiş olan Miss Turkey güzellik yarışmasına katıldıktan sonra ün kazanan güzel oyuncu uzun süre modellik yaptıktan sonra oyunculuk alanına geçmiştir.

Sonsuzluğun karesi #busevarol #alisan @busewarol @alisanofficial

Buse Varol (@buseist)’in paylaştığı bir gönderi ()

Mota Ayla Algan, Ümit Çırak, Müfit Aytekin ve Bahar Kerimoğlu Özel Ders almıştır. Tozlu Yollar dizisinde Şerife karakterini canlandıran Varol ayrıca Arka Sokaklar Dizisinde Yasemin İsimli bir Polis memurunu canlandırmıştır. Güzelliğiyle ön plana çıkmayı başaran oyuncumuzun fiziksel özellikleri de dikkat çekmektedir; 174 cm boyunda, 56 kg, saç rengi kumral göz rengi ise mavidir.

“HAYATIMA HOŞGELDİN”

‘Dostlar Mahallesi' adlı dizide oynayan ve sette aradığı aşkı Buse Varol'da bulan Alişan, sevgilisiyle olan fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı.

Alişan, fotoğrafın altına “Hoş geldin yanıma, hayatıma hoş geldin” notunu düştü.

alisan