Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Buse Varol kimdir? Alişan’la nişanlanan Buse Varol kaç yaşında ve nereli?
Buse Varol kimdir? Alişan’la nişanlanan Buse Varol kaç yaşında ve nereli?
Alişan'la nişanlanan Buse Varol kimdir? Alişan, Eda Erol ile yollarını ayırdıktan sonra adı Buse Varol ile anılıyordu. Ünlü şarkıcı Varol'la nişanlandı. Alişan'ın evlenme teklif ettiği Buse Varol kaç yaşında ve nereli? İşte Buse Varol ile ilgili az bilinenler ve kısa yaşam öyküsü...
Magazin 26 Mart 2018 - 09:19

Buse Varol ile Alişan’ın nişanlanması gündemden düşmüyor. Alişan’ın Dostlar Mahallesi adlı diziden de rol arkadaşı olan Buse Varol kimdir? Kaç yaşında ve nereli? araştırılıyor. Asıl mesleği öğretmenlik olan Buse Varol güzellik yarışmasına katılmasının ardından üne kavuşmuştu. İşte Buse Varol’la ilgili az bilinenler…

BUSE VAROL KİMDİR?

Buse Varol, 1990 yılında Manisa’da doğdu. Üniversiteyi Eğitim Fakültesi Öğretmenlik Bölümünden mezun oldu. 2 yıl kadar özel bir eğitim kurumu olan Dershanede stajyer öğretmenlik yapmıştır. Ailesinden ayrı yaşayan güzel oyuncunun Liseye giden bir erkek kardeşi vardır. 2012 yılında düzenlenmiş olan Miss Turkey güzellik yarışmasına katıldıktan sonra ün kazanan güzel oyuncu uzun süre modellik yaptıktan sonra oyunculuk alanına geçmiştir.

Mota Ayla Algan, Ümit Çırak, Müfit Aytekin ve Bahar Kerimoğlu Özel Ders almıştır. Tozlu Yollar dizisinde Şerife karakterini canlandıran Varol ayrıca Arka Sokaklar Dizisinde Yasemin İsimli bir Polis memurunu canlandırmıştır. Güzelliğiyle ön plana çıkmayı başaran oyuncumuzun fiziksel özellikleri de dikkat çekmektedir; 174 cm boyunda, 56 kg, saç rengi kumral göz rengi ise mavidir.

Modelliğin sonucunda tanınmaya başlayan Varol oyunculuk teklifleri almaya başlamıştır. Teklifleri değerlendiren Buse Varol, modelliği bırakarak oyunculuk kariyerine ilk adımı atmıştır. İlk dizisi 2013 yılında yayınlanan Tozlu Yollar adlı olmuştur. Bu dizi de Şerife adlı karaktere canlandıran Buse Varol ardından Arka Sokaklar adlı diziden teklif almış ve 2 yıl boyunca burada Yasemin karakterini canlandırmıştır.

busevarolinstagram1

Buse Varol, şimdilerde ise yapımcılığını Türker İnanoğlu ve Erler Film'in üstlendiği Dostlar Mahallesi adlı dizi filminde Alişan ve Çağla Şikel ile birlikte taksicilik yapmak zorunda kalan bir üniversite öğrencisi olan Bahar karakterini canlandırdı.

BUSE VAROLÛN YER ALDIĞI YAPIMLAR

Sevda Kuşun Kanadında

Kış Güneşi

Şehrin Melekleri

Arka Sokaklar

Tozlu Yollar