Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Büşra Develi Fi’de apayrı bir karakter olarak karşımıza çıkıyor
Büşra Develi Fi’de apayrı bir karakter olarak karşımıza çıkıyor
Son zamanların en çok konuşulan dizisi Fi de başrol oyuncularının yanında sivrilen, Bilge karakterine hayat veren Büşra Develi ön plana çıkıyor.
Burcu ÖZEN
Magazin 23 Nisan 2017 - 15:47

Son zamanların gerek cesur sahneleriyle, gerek oyuncu kadrosuyla en çok konuşulan dizisi Fi, yeni bölümleriyle 21 Nisan’da yayınlandı. Çok konuşulan dizinin 4. bölümünde konuk oyuncu olarak Cem Yılmaz yer aldı. Yılmaz, psikiyatrist Can Manay’ın danışanı olarak, kısa süre dizi de yer aldı.

bilge

Dizi başladığından bu yana Ozan Güven, Serenay Sarıkaya ve Mehmet Günsur’un sevişme sahneleri çok konuşuldu. Dizi boyunca birçok sahnede görülen ve psikoloji bölümü öğrencisi Bilge’ye hayat veren Büşra Develi’nin performansını göz ardı etmek olmaz…

Dizide özürlü bir kardeşi olan; babası ve kardeşiyle ilgilenmek zorundayken bir yandan da derslerde olduğu gibi gerçek hayatta da gözlemciliğini sonuna kadar kullanan, hırslı-çalışkan bir genç kızı canlandıran Develi, tüm oyuncu egosunu yok ederek en doğal haliyle karşımıza çıkıyor. Büşra Develi gerçekte ne kadar cesur ve seksiyse; Bilge o kadar sade ve kendi halinde.

develi

Kendisi gibi oyuncu olan Burak Deniz’le iyi bir ilişkisi olan Develi, o kadar iyi oynuyor ki, bu karaktere cuk oturmuş!