Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Büşra Develi kimdir? Kaç yaşında ve nerede doğdu? İşte güzel oyuncu hakkında merak edilenler…
Büşra Develi kimdir? Kaç yaşında ve nerede doğdu? İşte güzel oyuncu hakkında merak edilenler…
Son dönemde Fi dizisi ve Kıvanç Tatlıtuğ ile olan filmi ile gündemde olan yıldız oyuncu Büşra Develi kimdir?Kaç yaşında ve nerede doğdu? İşte güzel oyuncu ile ilgili merak edilenler...
Magazin 13 Şubat 2018 - 11:40

Televizyon ve sinema dünyasının genç ve güzel ldızları arasında yer alan Büşra Develi kimdir? Kaç yaşında ve nerede doğdu? İşte güzel oyuncunun bilinmeyenleri ve yaşam öyküsü…

BÜŞRA DEVELİ KİMDİR?

25 Ağustos 1993'te İzmit'te dünyaya gelen Büşra Develi, ilköğretiminin ardından Antalya'ya taşındı. Burada orta ve lise öğretimini tamamlayan güzel oyuncu, ilerleyen yıllarda tiyatro ve oyunculuk eğitimleri için İstanbul'a geldi ve Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Ana Sanat Dalı'nda eğitim görmeye başladı.

4 kızkardeşi olan güzel oyuncu, 1.80 boyunda ve 55 kilo.

Enbe Orkestrası & İlyas Yalçıntaş’ın “İncir” şarkısına çekilen klipte rol alan Büşra Develi, 2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar adlı dizide Selin karakterini canlandırdı.

busradeveli

Fİ DİZİSİ’NDEKİ SAHNELER İÇİN YAPTIĞI AÇIKLAMALAR

“TERLEDİM VE KIZARDIM”

Fi isimli internet dizisiyle dikkatleri üzerine çeken ve sevişme sahneleriyle gündeme gelen 23 taşındaki yıldız oyuncu Büşra Develi, ilgili sahnelerle ilgili utandığını ve dizi ekibinin çok kalabalık olmasından ötürü terlediğini ve kızardığını itiraf etti.

busradeveli2

“O SAHNELER HAYATIN İÇİNDE VAR”

Söz konusu sahnelerle ilgili yapılan eleştirilere de değinen güzel oyuncu, dizide hayattan kesitler sunduklarını ve kavga, gürültü, ihtiras kadar sevişmenin de hayatın içinde olduğunu söyledi.