Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Büşra Develi ve Edis kurye oluyor
Büşra Develi ve Edis kurye oluyor
Şarkıcı Edis ve Büşra Develi önceki gün bir yemek siparişi platformunun düzenlediği basın toplantısına katıldı. İkili gerçekleşecek olan proje için kurye olacaklarını açıkladı.
Magazin 11 Temmuz 2019 - 09:03

Şarkıcı Edis ve oyuncu Büşra Develi reklam yüzü oldukları markanın önceki gün Levent’te gerçekleşen basın toplantısına katıldı. Düzenlenen basın toplantısı ile kampanya basın mensuplarına tanıtıldı. Kampanyanın eğlenceli ve esprili tarzıyla dikkat çeken reklam filmi ilk kez gazetecilere gösterildi.

EYLÜL AYINDA TEKRAR HARBİYE OLABİLİR !

Edis kampanya ile ilgili heyecanını paylaşarak “Benim için sadece yemek siparişi verdiğim bir platform değil, aynı zamanda keyifli ve eğlenceli işlerini beğenerek takip ettiğim bir platform. Sıra dışı ve farklı bir tarzı var ve ben bunu çok seviyorum. Platformun üyeleri için kurye olmak benim için de enteresan bir deneyim olacak” dedi.

EDİS İLE DÜET YAPTILAR !

Büşra Develi ise “Bir gün kurye olacağımı hiç düşünmemiştim, inanılmaz eğlenceli olacak. İyi motor kullanırım ama bakalım adresleri kolay bulabilecek miyim? Kullanıcılarla birebir etkileşimde olacağım için çok eğlenceli diyaloglarımız olacağına eminim” dedi.

Etiketler