Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Büşra Pekin, Kolonya Cumhuriyeti filminden yeni bir sahne paylaştı
Büşra Pekin, Kolonya Cumhuriyeti filminden yeni bir sahne paylaştı
Geride bıraktığımız günlerde ilk tanıtımı yayınlanan Kolonya Cumhuriyeti'nden yeni bir sahne geldi.
Magazin 6 Nisan 2017 - 07:19

Çağlar Çorumlu ve Büşra Pekin'in başrollerini paylaştığı ‘Kolanya Cumhuriyeti’ adlı filmin kadrosunda; Mahir İpek, Uğur Bilgin ve Ersin Korkut gibi deneyimli oyuncular da  yer alıyor. BKM’nin yapımcılığını üstlendiği;  bilimkurgu-komedi türündeki yapıtın ilk fragmanı büyük beğeni toplarken, sinemaseverler heyecanla vizyona gireceği tarihi bekliyor. Beyazperdede kahkaha tufanı estirmeye hazırlanan ‘Kolonya Cumhuriyeti’  21 Nisan’da izleyicisi ile buluşacak.

EN KOMİK YATAK SAHNELERİNDEN…

İlk tanıtımını geride bıraktığımız günlerde paylaşan Büşra Pekin, sosyal medya hesabından yeni bir paylaşımda bulundu. Filmde Çağlar Çorumlu ile bir karı kocayı oynayan ikilinin yatak sahnesi romantik gibi başlayıp bambaşka bir noktaya gidiyor.

İŞTE FİLMİN KONUSU

Güldür Güldür'ün gizli kahramanlarından Murat Kepez'in ilk defa yönetmen koltuğuna oturduğu filmin konusu şöyle:  “Başbakan ziyareti ve il olma vaadi ile uzak diyarlardaki bir beldenin belediye başkanlığını kazanan Peker Mengen, halk bu vaadi unutmayınca başbakanı kendine özgü yöntemlerle beldeye gelmeye ikna eder. Danışmanları ile yaptığı istişareler sonrası şaşalı bir karşılama töreni hazırlayan Peker, bu törenin kontrolünü kaybeder ve 5000 nüfuslu belde bir anda ülke olmak zorunda kalır. Hem de Amerika ile savaşa girmiş bir ülke. Peker Mengen, istemeden evlendiği karısı Mualla ve danışmanları bir yandan Amerika ile uğraşırlarken, bir yandan da yeni bir ülke kurmanın zorluklarını tadacak, bu yolda bir uzaylının yardımını bile alacaklardır.”