Büşra Pekin ve sevgilisi Ersay Üner’den aşk dolu kare

Oyuncu Büşra Pekin ve müzisyen Ersay Üner aşkı doludizgin gidiyor. İkilinin mutluluklarına dair yaptıkları son paylaşım büyük beğeni aldı.

Büşra Pekin ve sevgilisi Ersay Üner’den aşk dolu kare

Büşra Pekin’le müzisyen sevgilisi Ersay Üner, kural bozdu. Sosyal medya hesabından çoğunlukla iş hayatına dair paylaşımlarda bulunan ve özel hayatıyla ilgili paylaşımlarında biraz ketum davranan Üner, oyuncu sevgilisi Büşra Pekin’in öperken çektiği fotoğrafı paylaşmakta bir sıkıntı görmedi.

busra-pekin-ic

Fotoğrafını “Öyle böyle değil…” notuyla paylaşan Ersay Üner, paylaşımına bir de kalp emojisi ekledi. Pekin ise sevgilisinin bu paylaşımına “Ben de size karşı öyle böyle değilim Ersay Üner” diyerek esprili bir yanıt verdi. Çiftin aşk dolu paylaşımı sosyal medyada binlerce beğeni aldı. Sevenleri, ikiliye “Çok yakışıyorsunuz bir an önce evlenin” mesajları attı.

Büşra Pekin paylaştı, hayranları Hıyarlı Anne'yi andı İlginizi Çekebilir Büşra Pekin paylaştı, hayranları Hıyarlı Anne'yi andı

 

Büşra Pekin 'Giydiklerim çok yakışıyor, çok mutluyum' İlginizi Çekebilir Büşra Pekin 'Giydiklerim çok yakışıyor, çok mutluyum'