Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Büşra Yalçın kimdir? Survivor Büşra Yalçın kaç yaşında?
Büşra Yalçın kimdir? Survivor Büşra Yalçın kaç yaşında?
Büşra Yalçın, Survivor 2019'de yarışacak isimlerden biri oldu. Voleybolcu kimliği ile de tanınan Büşra Yalçın geçtiğimiz senelerde voleybol maçında yaşadığı şiddet olayı ile de gündeme gelmişti. Survivor Büşra Yalçın'ın kimdir ve hayatına dair bilinmeyenler...
Magazin 2 Şubat 2019 - 19:46

Survivor 2019 yarışmacıları arasında yer alanca Büşra Yalçın kimdir, nereli sorusu izleyiciler arasından sıkça soruluyor. 2017 yılında Türkiye gündemine gelen Büşra Yalçın Türkiye Kadınlar Voleybol 1’inci ligi maçında saldırıya uğrayan Büşra Nur Yalçın yaralanmıştı. Büşra Yalçın’ın hayat hikayesi, kim olduğunu merak ediliyor. Peki, Büşra Yalçın kimdir? Survivor Büşra Yalçın kaç yaşında? İşte RBüşra Yalçın hayat hikayesi…

BÜŞRA YALÇIN KİMDİR?

Büşra Yalçın, 21 yaşında ve Tokatlı. İstanbul'da yaşıyor ve Çanakkale'de Beden Eğitimi Öğretmenliği okuyor. Büşra Yalçın kendisini şöyle anlatıyor ; İlkokulda voleybolla tanıştım. Okul takımıyla başladıktan sonra 12 yıl voleybol oynadım. Daha önce bir kampta gerçekten bir Survivor’ı yaşadım. Daha sonra ben de gitmeye karar verdim. Survivor'ın bir kadın şampiyon hakettiğini düşünüyorum. Bu yıl Türk ve Yunan olması benim için çok önemli. Voleybolda milli olamadım burada milli duygularla yarışmayı çok istiyorum. Eğer Survivor'ı kazanırsam spor ruhunun bana çok şey kazandırdığını düşünüyorum.

VOLEYBOL MAÇINDA SALDIRIYA UĞRAMIŞTI

İstanbul Yeşilyurt’ta dün oynanan mücadelenin 3’üncü setinde, sahada yaşanan gerginlik sonrası sporcu velileri arasında ve protokol tribününde kargaşa yaşandı. Bahçelievler Voleybol İdari Menajeri ve Başkanvekili Büşra Nur Yalçın ile Yeşilyurt Spor Kulübü Başkanı Necmettin Karabacak arasında çıkan sözlü sataşma kavgaya dönüştü. Saldırıya uğrayan yönetici Büşra Nur Yalçın yaralandı.