Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Büyük Düğün konusu ne? Büyük Düğün oyuncuları kimler?
Büyük Düğün konusu ne? Büyük Düğün oyuncuları kimler?
Büyük Düğün, yıldızların bulunduğu geniş oyuncu kadrosunun yanı sıra ilginç konusuyla da dikkat çekiyor. Düğün kutlasının kötü geçmemesi için uğraşan ancak bir anda yalanların birbirini izlediği komedi filmi bu akşam izleyici karşısında çıkacak. Peki, Büyük Düğün konusu ne oyuncuları kimler?
Magazin 18 Haziran 2019 - 15:27

Büyük Düğün, aile fiyaskosuyla sonuçlanması çok mümkün olan bir haftasonu düğün kutlamasını atlatmaya çalışan ilgi çekici modern bir aile hakkında şamatalı bir romantik komedi filmi. Peki, Büyük Düğün konusu ne oyuncuları kimler?

BÜYÜK DÜĞÜN FİLMİ KONUSU

Don (De Niro) ve Ellie (Keaton) uzun zaman önce boşanmış bir çifttir. Tüm ailenin biraraya geleceği oğullarının düğününde, henüz bu boşanmadan haberi olmayan aile bireyleriyle yüzleşmenin stresini yaşamaktadırlar. Bu durumu nasıl anlatacaklarını düşünürken en iyi yolun hala evli olduklarına herkesi inandırmak olduğuna karar verirler. Tabii bu kararla birlikte ardarda gelen yalanlar birbiri izler.

BÜYÜK DÜĞÜN OYUNCULARI KİMLER?

Senaristliğini ve yönetmenliğini Justin Zackham’ın üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Robert De Niro, Diane Keaton, Katherine Heigl, Amanda Seyfried ve Robin Williams gibi yıldız isimler yer alıyor.