Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Büyük Felaket konusu ne? Büyük Felaket oyuncuları kimler?
Büyük Felaket konusu ne? Büyük Felaket oyuncuları kimler?
Büyük Felaket, okyanusun ortasımda yaşam mücadelesi veren bir avuç insanın etkileyici hikayesini konu alıyor. Mark Wahlberg'in başrolünde yer aldığı Büyük Felaket filminin oyuncu kadrosu ve konusu merak ediliyor.
Magazin 19 Temmuz 2019 - 16:35

Filme adını veren petrol kulesinde 2010’da gerçekleşen faciayı konu edinen yapım, insanın yol açtığı devasa felaketin öncesinde 12 saati gözler önüne seriyor.

BÜYÜK FELAKET KONUSU NE?

Filmin öyküsü açık deniz üzerinde faal durumda olan sondaj kulesinin petrol sızdırması ve Nisan 2010 da patlaması ile Amerikan tarihindeki en büyük petrol kaçağı haline gelmesi üzerine kurulu. O gün Deepwater Horizon ‘da çalışan ve olabilecek en korkutucu şartlara maruz kalan 126 kişilik ekibin hikayesi beyazperdeye taşınıyor. İyi eğitilmiş olan karma ekip vardiyalarını tamamlayıp kıyıda bekleyen aileleriyle bir araya gelmeyi umut ederler. Ancak bir anda hayatlarındaki en kara saati yaşamaya başlayan ekip, okyanusun ortasında durdurulamaz bir yangın ile cesurca savaşmak zorunda kalırlar.

BÜYÜK FELAKET OYUNCULARI

Yönetmen koltuğunda Peter Berg’in oturduğu filmin oyuncu kadrosunda Mark Wahlberg, Dylan O’Brien, Kate Hudson, Kurt Russell, Gina Rodriguez, John Malkovich gibi yıldız isimler yer alıyor.

Etiketler