Büyük umutlarla başlayan Kanal D dizisi bitiyor mu?

Kanal D'de geçtiğimiz hafta ilk bölümü yayınlanan yeni dizi bu hafta yayın akışından çıkartıldı! Dizinin yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı ise henüz belli değil. Büyük umutlarla başlayan Kanal D dizisi bitiyor mu? soruları sorulmaya başlandı bile. İşte bu haftaki yayın akışında da görünmeyen o dizi ve ayrıntılar...

Büyük umutlarla başlayan Kanal D dizisi bitiyor mu?

Başrollerini Celil Nalçakan, Günay Karacaoğlu ve Levent Ülgen’in paylaştığı Hayati ve Diğerleri, sadece bir bölüm ekrana gelebildi. Geçen hafta Çocuklar Duymasın’ın yerine Pazar akşamı ekrana gelen Hayati ve Diğerleri’nin yeni bölümü bu hafta yayınlanmıyor. Dizinin akıbeti de merak konusu oldu ve dizi bitiyor mu? sorularını gündeme getirdi…

Celil Nalçakan SÖZCÜ ile ilgili görsel sonucu

Ekrana ara veren Çocuklar Duymasın’ın yeniden Pazar akşamı ekrana getirecek olan Kanal D yönetimi, yeni dizisi Hayati ve Diğerlerini ise akıştan çıkarttı. Absürd komedi tarzında olan Hayati ve Diğerleri’nin 2. bölümünün ne zaman yayınlanacağı ise belli değil.

leventulgen-ic

Uzun süredir tanıtımları yapıldıktan sonra sadece bir bölüm yayınlanabilen dizi şimdilik ekrana ara verdi. Hayati ve Diğerleri’nin 2. bölüm fragmanı da henüz yayınlanmadı.

Hayati ve Diğerleri ilk bölümü ile nefes kesti! Hayati ve Diğerleri yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 1. bölüm izle! İlginizi Çekebilir Hayati ve Diğerleri ilk bölümü ile nefes kesti! Hayati ve Diğerleri yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 1. bölüm izle!