Sözcü Plus Giriş

Cadılar Bayramı böyle kutlandı

Önceki gece Bebek’teki Lucca adlı mekanda Cadılar Bayramı partisi gerçekleşti. Aralarında bir çok ünlü ismin bulunduğu partide renkli anlar yaşandı.

null
Güncellenme: 07:42, 02/11/2017
Cadılar Bayramı böyle kutlandı

Gizli saklı yaşadıkları aşklarını geçtiğimiz yaz açıklayan Deniz Akkaya – Gökmen Şeynova çifti partiye birlikte katıldı. Muhabirlerin sorularını “Mutluyuz, eğlenmeye geldik” sözleriyle cevaplayan ikili, sabahın ilk ışıklarına kadar mekanda kaldı.

naz-elmas

ARTIK DÖNÜYORUM

Naz Elmas partiye siyahlar içerisinde katıldı. Kostümüyle dikkat çeken oyuncu, “Bu sezon bir diziye konuk olmayacağım. İnşallah önümüzdeki dönem harika bir projeyle, artık ekranlara dönüyorum. Setleri çok özledim” dedi.

irmak-unal-2

TEK GELDİ ÇİFT GİTTİ

Yedi yıllık eşi Emre Karabacak'la geçtiğimiz yaz boşanan Irmak Ünal geceye tek katıldı. Arkadaş grubuyla mekanda iki saat geçiren Ünal, geceyi bir erkek arkadaşıyla terk etti. Muhabirlerin “Beyefendi kim?” sorusuna ünlü oyuncu yanıt vermedi.

irmak-unal

SABANCI KARDEŞLERİN KAÇAMAK GECESİ

Hacı ve Hakan Sabancı kardeşler partide yerini alan diğer ünlü isimlerdi. Hacı Sabancı, adının aşk dedikodularına karıştığı Zeynep Nazlı Kaya ve arkadaşlarıyla geceyi geç saatte terk etti.
sabanci

Hacı Sabancı'nın olduğu grup özel tekneyle Anadolu Yakası'ndaki Sabancı ailesinin yalısına gitti.  Gecede Hakan Sabancı'yla eğlenen Eliz Sakuçoğlu makyaj ve kostümüyle dikkat çekti.

sabanci-2

Sakuçoğlu, geceyi Sabancı ailesinin teknesiyle terk etti. Hakan Sabancı'nın mekanı kalabalık arasından gizli saklı terk etti. İkili Sabancı ailesinin Anadolu Yakası'ndaki yalısında buluştu.

eliz-ic

GÖRÜNTÜLENMEK HOŞLARINA GİTMEDİ

Can Yaman – Bestemsu Özdemir çifti partiden ayrılırken görüntülendi. Muhabirlerin patlayan glaşlarından rahatsız olan çift “Siz de mi buradasınız?” sözleriyle sitem etti.
can-yaman

MEKANA ALINMADI

Galatasaray ve Anadolu Efes gibi önemli basketbol kulüplerini çalıştıran antrenör Oktay Mahmudi geceye katılmak için Lucca'ya geldi. Mekan görevlileri gecenin konseptine uygun olmadığı için Mahmudi'yi mekana almadı. Ünlü çalıştırıcı ise özel şoförüyle mekanı terk etti.

oktay-mahmudi

ÇAPKIN SUNUCU GECELERDE

Yapılan partiye gelen isimler arasında Tülin şahin'in eski eşi Memet Özer de vardı. Mekanı 3 kadınla terk eden sunucu, ilk durdurduğu taksiye atlayarak uzaklaşmak istedi ama yinede görüntülenmekten kurtulamadı.

mehmet-ozer-1

SABAHA KADAR EĞLENDİLER

Şeyma Ilıcalı, Elif ve Ayşe Boyner gibi isimler geceye katıldılar. Defne Samyeli'nin reşit olmayan kızı Derin (14) ile ablası Deren Talu mekanda eğlenen diğer isimlerdi. Alkollü olan bir mekanda 14 yaşındaki Derin Talu'nun eğlenmesi dikkat çekti.

defne
Yayınlanma Tarihi:07:28,