Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çadırda yaşamını yitiren yaşlı adam Aysun Kayacı’nın babası mı?
Çadırda yaşamını yitiren yaşlı adam Aysun Kayacı’nın babası mı?
Adana'nın Çukurova ilçesinde sokakta kurduğu çadırda tek başına yaşayan kimsesiz Selahattin Altınöz (62) ölü olarak bulundu. Altınöz'ün ünlü manken Aysun Kayacı’nın konuşmadığı öz babası olduğu iddia edildi.
Magazin 28 Ocak 2018 - 22:20

Mehmet SERBES

Adana'nın Toros Mahallesi 78179 Sokak’taki elektrik trafosunun yanına kurduğu çadırda yaşamını sürdüren ve mahalle sakinlerinin verdiği yemeklerle karnını doyuran Selahattin Altınöz, sabah saatlerinde kahvaltı getiren mahalleli tarafından ölü bulundu.

 

basliksiz-3

İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Gelen sağlık ekibinin yaptığı kontrolde Selahattin Altınöz’ün hayatını kaybettiği anlaşıldı. Altınöz’ün cesedi ölüm nedeninin belirlenmesi için Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Bu arada, Çadırda hayatını kaybeden Selahattin Altınöz'ün Aysun Kayacı'nın babası olduğu iddia edildi. Altınöz'ün kızı ile konuşmadığı için tek başına yaşadığı söylendi.

ADANA'DA KİMSESİZ SELAHATTİN ALTINÖZ'UN CESEDİ KALDIĞI ÇADIRDA BULUNMUŞTU.

ADANA’DA KİMSESİZ SELAHATTİN ALTINÖZ’UN CESEDİ KALDIĞI ÇADIRDA BULUNMUŞTU.

Son güncelleme: 10:22 - 29.01.2018