Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çağan Irmak’ı kendi filmini izlemeye çağırdılar
Çağan Irmak’ı kendi filmini izlemeye çağırdılar
Yönetmen Çağan Irmak, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla pek çok takipçisini heyecanlandırdı.
Magazin 9 Kasım 2018 - 07:17

Ünlü yönetmen sosyal medya hesabı üzerinden başına gelen keyifli bir olayı takipçileriyle paylaştı. Sokak ortasında kendisini yönetmenliğini yaptığı ‘Issız Adam’ı izlemeye davet eden gençleri kırmayan Irmak, o anları takipçileriyle de paylaştı. İşte Çağan Irmak’ın ağzından yaşananlar:

“Son filmim ‘Bizi Hatırla’nın son stüdyo işlemleri için birkaç günlüğüne İstanbul’a geldim. Stüdyodan dönerken, iki genç beni yolda durdurup gayet temiz ve candan bir üslupla, “Çağan Bey, biz şu an nereye gidiyoruz biliyor musunuz?” diye sordu. Kısacık bir an esprili bir cevap arayıp acaba geyiğe vursam mı diye düşünüp sonra, ‘Resmiyet biraz, aman ha efendi ol’ diye bas bas bağıran damarıma yenik düşerek, gayet asilzade havalarda “Hayır nereden bilebilirim ki?” diye cevapladım. Onlar da hemen dibimizdeki apartmanı işaret edip… Bu evde biraz sonra Issız Adam’ın gösterime girişinin 10. yılı sebebiyle kendi aramızda, yaprak sarma ve havuçlu tarçınlı kek eşliğinde film gösterimi gerçekleştireceğiz sizi de sosyal medyadan davet etmek istedik ama gelmezsiniz diye düşündük, hazır sizi bulmuşken şimdi soralım 5 dakika sonra başlayacak gelir misiniz? Küçük bir kalabalığız bizi mutlu edersiniz…” dediler. İçimdeki tozlu ve küflü bir odada yaşayan İngiliz asilzadesi beyefendiye iki tokat çakıp “Kes sesini ve yıkıl karşımdan” diye bağırıp “Buyrun gidelim dedim ve biraz önce gördüğünüz fotoğraftaki bu güzelliği ve mutluluğu yaşadım. Teşekkürler çocuklar çok teşekkür ederim. Sayenizde yine genç hissettim ve dünya bir anlığına değil birçok anlığına güzelleşti sayenizde… Dileklerim daha nice güzel buluşmalara “Hep beraber” siz varolun ve hep yanımda olun…”

cagan-4