Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çağatay Akman kimdir? Çağatay Akman kaç yaşında ve nereli?
Çağatay Akman kimdir? Çağatay Akman kaç yaşında ve nereli?
YouTube'a yüklediği ‘Gece Gölgenin Rahatına Bak’ şarkısı ile ünlenen Çağatay Akman Star TV'de yayınlanacak yılbaşı programına konuk oluyor. 1998 doğumlu genç yetenek Çağatay Akman'ın merak edilenlerini sizler için derledik. Peki Çağatay Akman kimdir, kaç yaşında ve nereli?
Magazin 30 Aralık 2018 - 14:05

Çağatay Akman’ın çıkış parçası ‘Gece Gölgenin Rahatına Bak' YouTube’de 275 milyon kez izlendi. Çağatay Akman yaptığı müzikler ile adından söz ettirmesinin yanında yakın zamanda Bizim Hikaye dizisine de konuk oyuncu olarak katıldı. İşte Çağatay Akman’ın bilinmeyenleri…

ÇAĞATAY AKMAN KİMDİR?

Çağatay Akman, 31 Temmuz 1998’de Çankırı’nın Korgun ilçesine bağlı Kesecik köyünde doğdu. İki kez üst üste sınıfta kaldığı için liseden atıldı.
cagatay-akman

Çağatay Akman, 12 Haziran 2016’da yayımlanan “Gece Gölgenin Rahatına Bak” şarkısı ile tanındı. 8 Haziran 2017’de “Sensin Benim En Derin Kuyum” adlı şarkısını yayımladı. 14 Eylül 2017’de “Bizim Hikaye” adlı şarkısını yayımladı. Şarkı, Bizim Hikaye dizisinin jenerik müziği olarak kullanıldı. 15 Şubat 2018’de ise “Yüreğim Davacı” adlı şarkısını yayımladı. 21 Temmuz 2018’de “Çek Silahını Daya Göğsüme” adlı şarkısını yayımladı. Ayrıca gitar çalabilen Çağatay Akman, müzikal kariyerinin yanı sıra Bizim Hikâye dizisinin 12. bölümünde konuk oyuncu olarak rol aldı. Çağatay Akman, ayrıca 44. Altın Kelebek Ödüllerinde “En İyi Çıkış Yapan” kategorisine aday gösterildi.