Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çağatay ve Kıvanç’a Sahil Güvenlik şoku
Çağatay ve Kıvanç’a Sahil Güvenlik şoku
Çıktıkları mavi turla geride bıraktığımız günlerde haber olan Çağatay Ulusoy ve Kıvanç Tatlıtuğ Sahil Güvenlik tarafından denetlendi.
Magazin 19 Temmuz 2017 - 10:03

Deniz tutkularıyla haber olan Kıvanç Tatlıtuğ ve Çağatay Ulusoy, geride bıraktığımız günlerde birlikte bir haftalık mavi tura çıkmıştı. Ünlü oyuncuların dalış merakı bu yolculuklarında başlarına iş açtı. Yassa Ada civarında dalış yapan ikili Sahil Güvenlik gemilerini harekete geçirdi. Daldıkları yerin yasak bölgede olduklarını bilmeyen ikili kısa süreli de olsa şok yaşadı. Milliyet’ten Umut Ünver’in haberine göre; Yaz tatillerini kendilerine ait teknelerinde geçiren Kıvanç Tatlıtuğ ve Çağatay Ulusoy, geçtiğimiz hafta Marmaris koylarını gezmişti. Bodrum'a dönen oyuncular, önceki gün birlikte dalış yaptı. İkili, Yalıkavak'ta, Türk-Yunan kara suları sınırında kalan Yassı Ada'da batıkları görmek için suya girdi. Bölgenin dalışa yasak olduğunu bilmeyen Tatlıtuğ ve Ulusoy'a sahil güvenlikten uyarı geldi.

KIVANÇ VE ÇAĞATAY’A KİMLİK VE EVRAK KONTROLÜ

Hücumbotla oyuncuların yanına giden görevliler, önce siren çaldı ardından da ikilinin sudan çıkmasını istedi. Kısa süreli şok yaşayan aktörler, tekneye dönüp dalgıç kıyafetlerini değiştirdi. Sahil Güvenlik ekibi, yatı ve hücum botu birbirlerine bağlayarak hem evrak hem de kimlik kontrolü yaptı. Durumun tatlıya bağlanmasının ardından görevliler ve oyuncular hatıra fotoğrafı çektirdi.