Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çağla Şıkel’den önemli Alişan açıklaması
Çağla Şıkel’den önemli Alişan açıklaması
Eski manken ve sunucu Çağla Şıkel, partneri şarkıcı Alişan'la yollarının ayrıldığına dair yapılan haberlere açıklık getirdi.
Magazin 1 Şubat 2018 - 08:18

Kısa bir süre önce Dostlar Mahallesi adlı dizide birlikte boy gösteren Çağla Şıkel ve Alişan, dizinin reyting listesinde üst sıralarda yer almamasından dolayı hüsrana uğramıştı. Alişan’ın bu dizide tanıştığı ve sevgili olduğu Buse Varol’la çok sık vakit geçirmeye başlamasıyla birlikte gözler Çağla Şıkel’e dönmüştü. Şıkel geride bıraktığımız gün bundan sonra yoluma yalnız devam edeceğim şeklinde bir açıklama yapınca herkes Çağla ve Alişan dostluğunun bittiğini ve ikilinin bir daha ortak projede yer almayacağını yazdı.

 

ÇAĞLA’DAN AÇIKLAMA GELDİ

Haber kısa sürede pek çok mecrada yer alınca Çağla Şıkel’den bir açıklama geldi. Uzun zamandır dost olduğu ve pek çok projede birlikte boy gösterdiği Alişan’la yazılıp çizildiği gibi bir ayrılık olmadığını söyleyen Çağla, sadece gelen tekliflerin tek kişilik işler olduğunu Alişan’la birlikte çalışmaya devam edeceklerini duyurdu. İşte Çağla’nın o paylaşımı:

cagla-ic

 

Son güncelleme: 13:06 - 01.02.2018