Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çağla Şıkel’in huzurlu ve güvenli duruşu
Çağla Şıkel’in huzurlu ve güvenli duruşu
New York Moda Haftası kapsamında podyuma çıkan Çağla Şıkel, defileyi izlemeye gelen yerli yabancı konukları kendisine hayran bıraktı.
Magazin 12 Şubat 2017 - 08:39

Türk modacı Hakan Akkaya, New York Moda Haftası kapsamında sonbahar/kış koleksiyonunu sergiledi. Defilenin baş mankeni olarak Çağla Şıkel’i tercih eden Akkaya, defile sonunda gelen yorumlardan sonra bunun ne kadar doğru bir karar olduğunu gördü. Amerikalı modacıları büyüleyen 38 yaşındaki model, izleyenlerden tam puan aldı. Şıkel duygularını, “Çok heyecanlıydım. O podyumda yürüyebilmek harika bir duyguydu” sözleriyle ifade etti.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞTI

Çağla Şıkel, podyumda olduğu bir sırada çekilmiş bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşarak kendisiyle ilgili ilginç bir detayı da paylaştı. Şıkel, paylaşımıyla ilgili şu ifadeleri kullandı: “Yüzümdeki ifadeyi çok iyi biliyorum ben… Sadece podyumda oluyor bu tuhaf ifade … Huzur, gurur, güven çokça heyecan…”

cagla-sikel-ic