Çağla’nın isyanı

Sustum sustum ama dayanamadım... Huyum kurusun bir yerde patlıyorum. Birkaç gündür abuk sabuk yazan vatandaşlara sözüm!

Çağla’nın isyanı

Ülkemizde yaşanan hain darbe girişimi sonrası sokağa çıkmadığı için eleştirilen Çağla Şıkel sert konuştu. Ünlü manken ve sunucu kendisini eleştirenlere, “Ulan biz insan değil miyiz!” diyerek tepki gösterdi.

BANA MI HESAP SORUYORSUNUZ?

ÇAĞLA Şıkel sosyal medya hesabından paylaştığı yazısına, “Sustum sustum ama dayanamadım… Bir yerde patlıyorum. Birkaç gündür abuk sabuk yazan vatandaşlara sözüm! Siz ki insanları ünlü veya halk veyahut da polis ya da asker diye ayıransınız. Bana mı ya da bize mi hesap soruyorsunuz? İyi ki tanınmışız, iyi ki televizyona çıkıyoruz, ulan biz insan değil miyiz!” sözleriyle başladı.

HAKKIMIZI YEDiĞiNiZ iÇiN AF DiLEYiN

Tepkisini çok sert dile getiren Şıkel, sözlerini “O jet sadece senin tependen mi geçti? İlla açıklama yapmak zorunda mıyım? Önce insan olun, bana çemkireceğinize dua edin ülkemiz için hayatını kaybeden insanlara! Ha, bir de af dileyin haklarını yediğiniz, bilip bilmeden sorguladıklarınız için” diyerek tamamladı.

Çocuklarından ayrı olduğu için daha çok korktuğunu hatırlatan Şıkel, “O jet sadece senin tependen mi geçti? Benim ailem, çoluğum çocuğum yok mu? Benim nefesim kesilmedi mi?” diye kendisini eleştirenlere kızdı.