Sözcü Plus Giriş

Çağlayan Topaloğlu’ndan şaşırtıcı fatura açıklaması

Mustafa Topaloğlu'nun kendisi gibi şarkıcı olan oğlu Çağlayan Topaloğlu önceki akşam Polat Tower içerisindeki Çıt Çıt Bar'da sahne aldı.

null
Güncellenme: 07:12, 06/02/2017
Çağlayan Topaloğlu’ndan şaşırtıcı fatura açıklaması

Konseri öncesi muhabirlerin sorularını yanıtlayan Çağlayan Topaloğlu, “Yaşanan üzücü olaylardan dolayı birçok festival ve konserimiz iptal edildi. Uzun aradan sonra ilk performansım bugün. Ama her ne olursa olsun birlik içerisinde, ülkemiz için ayakta olmalıyız. Her gün bomba da patlatsalar, her gün olay da yapsalar biz birlikteyiz ve güçlü Türkiyeyiz. Yılmayacağız, yıkılmayacağız” dedi.

caglayan-ic

TATİL BEDAVAYDI AMA…

Şarkıcı muhabirlerin “Babanız her zaman kendisini uzaylı olarak tanıtıyor. Siz kendinizi ne olarak nitelendirirsiniz?” sorusuna “Babam beni dünyadayken dünyaya getirmiş” yanıtını verdi. Çağlayan Topaloğlu, “Babanız Survivor’a katıldı. Size de teklif gelse gider misiniz?” sorusuna “Ben 20 gün adada kaldım. Tatil bedavaydı ama telefon faturası 20 bin TL geldi. Dışarıdan orası çok güzel. Eskiden çok gitmek istiyordum yarışmak için ama o şartları görünce vazgeçtim. Dominik’te yarışma da tuvalet yok, ışık yok, yemek yok. Ben orada yapamam ve kesinlikle teklif gelse de katılmam. Ama katılsaydım ilk üç garanti olurdu” dedi.

Yayınlanma Tarihi:07:09,