Sözcü Plus Giriş

Çakallarla Dans 4 filmi nerede çekildi? Çakallarla Dans oyuncuları ve konusu…

İlk filmi tuttuktan sonra devam filmleri de çekilen Çakallarla Dans filminin 4'üncüsü televizyonda yayınlanıyor. Oyuncu kadrosu ve konusu ile çok beğenilen film Çakallarla Dans nerede çekildi? İşte Çakallarla Dans oyuncuları...

Güncellenme: 14:14, 28/02/2019
Çakallarla Dans 4 filmi nerede çekildi? Çakallarla Dans oyuncuları ve konusu…

Çakallarla Dans 4, Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı filminin devam filmi olarak çekilen bir Komedi filmi’dir. Filmin senaristliğini Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi yapmışlardır. Peki Çakallarla Dans nerede çekildi? Oyuncuları ve konusu haberimizde.

ÇAKALLARLA DANS 4 NEREDE ÇEKİLDİ?

Senaryosunu Ali Tanrıverdi ve Murat Şeker’in yazdığı, yönetmenliğini Murat Şeker’in üstlendiği sinema filminin çekimleri İstanbul’un çeşitli semtlerinde gerçekleşti.

ÇAKALLARLA DANS KONUSU

Muhasebeci Servet (İlker Ayrık), Kayınço Gökhan (Şevket Çoruh), Köfte Necmi (Timur Acar) ve Del Piero Hikmet (Murat Akkoyunlu)…

Kahramanlarımız hayat tarafından fakirlikle terbiye edilirken, maddi imkansızlıklardan dolayı aynı evde yaşamaya başlamıştır.

Günün birinde Berber Hüseyin abi, elinde bir ”Harita” ile çıkagelir. Almanya ‘daki dayıoğlu ölmüş, vasiyet olarak da bu haritayı bırakmıştır. Bunun bir gömü haritası olduğuna kanaat getiren kahramanlarımız, yakaladıkları bu umut ışığının peşinden Edirne’ye doğru yola çıkarlar.

Gerçekten gömü var mıdır?

Fakirlikten kurtulup zengin olacaklar mıdır?

Çakallık yapmadan para kazanmak mümkün müdür?

Ve olaylar gelişir…

OYUNCULARI KİMLER?

Şevket Çoruh – Kayınço Gökhan
İlker Ayrık – Muhasebeci Servet
Timur Acar – Köfte Necmi
Murat Akkoyunlu – Del Piero Hikmet
Didem Balçın – Fatma
Hakan Bilgin – Hüseyin Abi
Derya Şensoy – Mihriban
Hande Katipoğlu – Tavşan Zeynep
Tim Seyfi – Üvey Oğul Şerafettin
Ceyhun Yılmaz – Adem Ağabey