Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cameron’u çok özleyeceğiz… Üzücü açıklama geldi
Cameron’u çok özleyeceğiz… Üzücü açıklama geldi
ABD'li aktris Cameron Diaz, Hollywood'daki film ve dizi kariyerine son verdiğini açıkladı.
Magazin 14 Mart 2018 - 10:26

Hollywood Cameron Diaz cephesinden gelen haberle büyük bir şaşkınlık yaşadı. Ünlü oyuncunun oyunculuğu bıraktığı arkadaşı Selma Blair tarafından açıklandı. Bu kararı oyuncunun 2015 yılında evlendiği eşi Benji Madden ile daha çok zaman geçirmek için aldığı belirtildi. Selma Blair gazetecilere yaptığı açıklamada Cameron Diaz ile bir önceki gün öğle yemeği yediğini ve kararı kendisinin de orada öğrendiğini açıkladı: “Başka bir film yapmaya ihtiyacı olmadığını söylemek istiyorum. Muhteşem bir hayatı var, onu neyin geri döndüreceğini bilemem. Şu anda çok mutlu.”

Cameron Diaz ilerleyen yaşına rağmen hala genç görünmesinin nedenini "Sanırım bol egzersiz yapmak, sağlıklı beslenmek, bol bol su içip gülmek ve elbette çok seks yapmak" olarak açıklamıştı.

Cameron Diaz ilerleyen yaşına rağmen hala genç görünmesinin nedenini “Sanırım bol egzersiz yapmak, sağlıklı beslenmek, bol bol su içip gülmek ve elbette çok seks yapmak” olarak açıklamıştı.

 

CAMERON DIAZ KİMDİR?

Cameron Diaz, 30 Ağustos 1972 yılında San Diego'da dünyaya geldi. İspanyol kökenli Kübalı bir baba ile İngiliz, Alman ve kısmen Çeroki kökenli ABD’li annenin kızı olan Diaz, 16 yaşında Hollywood'da bir partide tanıştığı fotoğrafçı sayesinde Elite Model Ajansı ile bir anlaşma imzaladı. Modellikteki başarısı Japonya, Avustralya, Morocco ve Paris'te çalışmaya, Mademoiselle ve Seventeen gibi dergileride resimlerinin çıkmasına ve Calvin Klein, Coca Cola ve Levi's gibi büyük şirketlerin reklam kampanyalarında rol almasına neden oldu. 1994'de Jim Carrey'in başrol oynadığı “The Mask / Maske” adlı aksiyon komedi filminde sinema kariyerine ilk adımını attı. Diaz en son 2014 yılında ‘Annie’, ‘Sex Tape’ ve ‘The Other Woman’ adlı filmlerle seyirci karşısına çıkmıştı.

Son güncelleme: 10:47 - 14.03.2018