Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Can Bonomo ve Öykü Karayel evlendi
Can Bonomo ve Öykü Karayel evlendi
Alternatif müziğin önde gelen isimlerinden sanatçı Can Bonomo, Ocak ayında nişanlandığı başarılı oyuncu Öykü Karayel ile geçtiğimiz gün aile arasında yapılan nikah töreni ile evlendi.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 11 Temmuz 2018 - 22:38

Yaklaşık 2 yıldır süren birlikteliklerini evlilikle devam ettiren çift, KüçükÇiftlik Park'ta gerçekleşen 150 kişilik özel bir davetle aile arasında nikah düzenledi.

can-bonomo

Nikahta Can Bonomo'nun nikah şahitleri; menajeri Ece Çelebioğlu Yeşilbaş, prodüktörü ve  yakın arkadaşı Can Saban, çocukluk arkadaşı Cem Cavez ve arkadaşı Ferhat Zamanpur olurken, Öykü Karayel'in nikah şahitliğini yakın arkadaşları Süveybe Arifoğlu ve Milay Ezengin yaptı.

canbonomooykukarayel2

Can Bonomo'nun damatlığı Hatice Gökçe imzası taşırken, Öykü Karayel'in gelinliği ikizi Ezgi Karayel'in tasarımı olan sade ve zarif gelinliği ile göz kamaştırdı. Can Bonomo ve Öykü Karayel, Cumartesi Günü Çeşme’de yakın arkadaşlarının katılımıyla gerçekleşecek olan bir kutlama daha yapacak.

Son güncelleme: 22:41 - 11.07.2018