Sözcü Plus Giriş

Erkenci Kuş 13. yeni bölüm fragman/ön izleme: Aşk kazandı! (Erkenci Kuş 12. son bölüm izle)

Erkenci Kuş 12. yeni bölümü cumartesi akşamları yayınlanmaya başladı. İlk cumartesi gecesi yayınlanan son bölümde; Can ile Sanem’in aşkı alevlenir ama Sanem söylediği yalanlar yüzünden kaçışa başlar. Osman’ın yıldızı parlar ama yapılacak fotoğraf çekimi öncesi aksilikler bir bir gelir. Peki Erkenci Kuş 13. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte son bölümde yaşananlar, yeni bölüm ön izlemesi ve 12. Bölüm izleme linki...

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 08:36, 24/09/2018
Erkenci Kuş 13. yeni bölüm fragman/ön izleme: Aşk kazandı! (Erkenci Kuş 12. son bölüm izle)

Erkenci Kuş 12. Son bölümünde aşk dolu sahneler ile havalara uçan Sanem'i izledik.. Erkenci kuş 12. bölümde; Sanem, Albatros'un Can olduğunu öğrenir. Sette Deren ve Aylin'in savaşı sürüyor, Zebercet'se kıskançlığından yine yerinde duramıyor. Erkenci Kuş son bölümde başka neler oldu? Erkenci Kuş 13. Yeni bölüm fragmanında cevap bekleyen sorular neler?

ERKENCİ KUŞ FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Erkenci Kuş 12. bölümünün yayınlanması ile izleyiciler yeni bölüm fragmanının gelip gelmediğini merak ediyor.

Ancak Erkenci Kuş 13. yeni bölüm fragmanı henüz gelmedi. Yayıncı kuruluş yayınlanır yayınlamaz aşağıdaki sayfadan izleyebilirsiniz…

ERKENCİ KUŞ YENİ BÖLÜM FRAGMANI

ERKENCİ KUŞ YENİ ÖN İZLEME YAYINLANDI

Sanem ve Can'ın tutku dolu aşkı konu eden Erkenci Kuş dizisinin yeni bölüm ön izlemesi yayınlandı.

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? 12. BÖLÜM ÖZETİ

Sanem, Albatros'un Can olduğunu öğrenir, heyecandan eli ayağına dolanır. İşte aşk dolu sahneler böyle başlar. Can ve Sanem çok mutludur. Sanem masallarda okuduğu aşkına sonunda kavuşur. Can, Aziz kaptanı arayarak mutluluğunu onunla paylaşır.  Sanem ilk Osman'a anlatır. Öpüşme anının heyecanını atamamaktadır. Ancak söylediği yalanlar yüzünden endişeye kapılır.  Bir de Polen vardır. Sanem gelgitler yaşar. Can ona aşıksa söylediği yalanları düşünür. Ama Can'dan da zihninde bir türlü vazgeçemez.

ERKENCİ KUŞ 12. BÖLÜM ÖZETİ

AYHAN'DAN CEYCEY'E: AŞKIN KARŞILIKSIZ

Ayhan, Ceycey'e aşkının karşılıksız olduğunu söyler. Ceycey apar topar kalkar, Ayhan yaşam koçluğu olayının devam edip edemeyeceğini merak eder.

CAN İLE SANEM'İN AŞKI FİLİZLENİR

Can eve döndüğünde Polen'in mektubunu bulur. Polen ‘denedim olmadı' diyerek evi terk etmiştir. Can arar ama telefonu açan olmaz. Öte yandan Sanem, Ayhan'a gece yaşananları anlatır, Mevkibe kızının hayallere kapılmasında endişe eder.  Ayhan'ın ağzını arar ama ondan da bir şey öğrenemez.

Sanem, Albatros'a hazırlığı soruları Can'a yöneltir. Çünkü kafası o kadar karışıktır ki bir türlü ne yapacağına karar veremez.

Can bir sonraki seviyeye geçmek için sabırsızlanır, Sanem ile baş başa kalmak istediğini söyler. Ama Sanem şimdilik kaçak dövüşmektedir.

FOTOĞRAF ÇEKİMİNDE KAOS VAR

Osman'a yeni bir rol teklifi gelir. Deren, Sanem'e söyler. operadaki organik içecek markasının fotoğraf çekimlerinin baş kahramanı Osman olur. Deren ayrıcı sahte Sanem Osman aşkından şüphelenir. Can'la ilgili uyarıda bulunur.

Fotoğraf çekimlerine başlanır ve Aylin ile Deren yine çatışır. Sanem mutlu haberi Osman'a verir ve Osman çekimden haberdar olur.

Aylin, Emre'ye iyice sarar Çünkü Deren'i kafasına takmıştır. Emre uyarısını yapar ama Aylin'in dinlemeye niyeti yoktur. Çekim öncesi aksaklıklar yaşanır. Aylin çok mutludur ama Deren hızlı çözümleri ile durumu kurtarır.

Çekimlerde kullanılacak fotoğraf makinesini Sanem kırar. Herkesi telaş sarar. Can makinanın kırıldığını öğrenir. Sanem ağlaya ağlaya durumu anlatır. Can makineyi tamir edeceğini söyler ve çekimler bu sayede iptal edilmez.

Leyla'nın Emre'ye kızgınlığı bitmez. Emre özür diler ve sözünü tutacağını söyler. Leyla belli etmese de çok kırılmıştı

SANEM DİRENİYOR

Can ile Sanem çekimlere gitmeden önce Can'ın evine uğrar. Sanem o sırada Polen'in gittiğini öğrenir. Evde  Sanem'i bekleyen bir sürpriz vardır. Bahçede kurulmuş romantik bir masa… Sanem Polen'le ilgili kafasına takılan soruları sorar. Can ise net cevapları ve sürprizleri ile Sanem'i büyülemeye devam eder. Peki Sanem, söylediği yalanları ne yapacak?

Yayınlanma Tarihi:23:02,