Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Can Yaman elindeki makineyi fırlattı rol arkadaşını yaraladı
Can Yaman elindeki makineyi fırlattı rol arkadaşını yaraladı
Şimdilerde Erkenci Kuş adlı dizide izlediğimiz oyuncu Can Yaman hakkında ortaya atılan bir iddia magazin gündemine bomba gibi düştü.
Magazin 1 Nisan 2019 - 14:52

Dizideki rol arkadaşı Demet Özdemir ile aşk yaşadığı konuşulan Can Yaman iddiaya göre dizi setine gelen bir izleyicinin Özdemir’le ilgili sözlerine çok sinirlendi ve seti birbirine kattı. Yaman, elindeki fotoğraf makinesini sözleriyle kendisini çok sinirlendiren seyirciye fırlattı ancak makine setteki bir başka oyuncuya çarparak onu yaraladı.

“NE BULUYOR?”

Anadolu Yakası’nda gerçekleşen çekimleri izleyen bir izleyicinin “Bu Demet Özdemir de Can Yaman’da ne buluyor?” demesi üzerine ünlü oyuncu oldukça sinirlendi ve elindeki fotoğraf makinesini seyirciye fırlattı. Can Yaman Demet Özdemir ile ilgili konuşulunca seti birbirine kattı ve oyuncuyu yaraladı! Ancak makine, dizide rol alan yardımcı oyunculardan birinin başına geldi. Oyuncu apar topar hastaneye kaldırıldı.