Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Can Yaman ile Bestemsu Özdemir’in birlikteliği sona erdi
Can Yaman ile Bestemsu Özdemir’in birlikteliği sona erdi
Oyuncu çift Can Yaman ile Bestemsu Özdemir'in beraberliklerleri sona erdi. Açıklama Özdemir'den geldi: "Can Bey'i ardık sormayın. Ayrıldık"
Magazin 21 Aralık 2017 - 18:24

Martıların Efendisi filmin galası dün gece gerçekleşti. Galada, son günlerde Dolunay dizisiyle popülaritesinin zirvesine çıkan Can Yaman’ın kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Bestemsu Özdemir’den ayrıldığı ortaya çıktı.

Ayrılığı, birinci ağızdan Bestemsu Özdemir açıkladı. Uzun süredir oyuncu Can Yaman ile aşk yaşayan Özdemir, ‘Martıların Efendisi’ filminin galasına tek başına katıldı.

bestemmme

Hemen hemen bütün galalara sevgilisi Can Yaman ile giden güzel oyuncu ilişkilerinin bittiğini söyledi. Özdemir, “Bu filmde yer almayı çok istedim. Yapım şirketi TMC’ye gittim. Mehmet Hoca’yı görüp ‘Bana rol yok mu?’ diye sordum. Fazla kadın rolü yoktu. Bir dahaki sefere inşallah bu kadro ile oynamak isterim” dedi.

Sevgilisi Can Yaman’ı soran muhabirlere ayrıldıklarını söyleyen oyuncu, “Can Bey’i artık sormuyoruz, üzerine konuşacak bir şey yok. İki taraf da ne yaşandığını iyi biliyor. Benim alnım ak, olmadı, yürümedi. Anlaşamadık…” ifadelerini kullandı.