Sözcü Plus Giriş

Caner Erkin, oğlu Çınar’ın velayetini almak için harekete geçti

Beşiktaş’ın ünlü futbolcusu Caner Erkin ile anlaşmalı boşandığı eşi Asena Atalay arasındaki tartışma gittikçe büyüyor.

null
Güncellenme: 15:29, 24/02/2017

Geçen yıl ocak ayında gerçekleşen boşanma protokolüne göre çiftin 6 yaşındaki çocuklarının velayeti Atalay'a verilmiş, Erkin ile kişisel ilişki kurulması kararlaştırılmıştı. Erkin, oğlunun velayetini anneye bırakırken Atalay'ın, “Yaşadığı ve yaşattığı her şeyden çok pişman olduğunun, bundan sonra sadece oğluna iyi bir anne olmak için yaşayacağının, ahlaka ve adaba uygun düzenli bir hayat kuracağının” sözünü verdiğini ileri sürdü.

VELAYET DEĞİŞSİN

Atalay'ın velayetin sorumluluğunu yerine getirmediğini ileri süren Erkin, avukatı Deniz Ketenci aracılığıyla ‘velayetin değiştirilmesi' davası açarak oğlunun kendisine verilmesini istedi. İstanbul Aile Mahkemesi'ne açılan davanın dilekçesinde Erkin, eski eşinin oğlunun velayetini ‘nafaka' ve ‘bakım masrafı' adı altında fahiş paraları tahsil edebilmek için kullandığını ileri sürdü.

caner-erkin-sli

“STRİPTİZ KULÜPLERİNDE DİREK DANSLARI YAPIYOR”

Bir annenin yapması gereken vazifelerin yardımcı ve bakıcılar tarafından yapıldığını öne süren Erkin, Atalay'ın oğlu ile geçirmesi gereken vakitleri, seyahatlerde, gece kulüplerinde, özel ev partilerinde ve striptiz kulüplerinde direk dansları yaparak geçirdiğini iddia etti.

asena-atalay-hayat

“ERKEN KALKIP ÇOCUĞU OKULA YOLLAMIYOR”

Atalay'ın erken kalkmaması yüzünden oğlunun okula devam problemi yaşadığını belirten Erkin, bu nedenle servise de bindirilmediğini ileri sürdü. Kulüpte kutlanan doğum günü partisine Atalay'ın mumlar üflendikten sonra gittiğini, herkesten önce ayrıldığını da belirten ünlü futbolcu, bakıcısının oğlunun annesi sanıldığını iddia etti.
Erkin dilekçede, Atalay'ın hamilelik döneminde zayıflama ilaçları kullandığını, oğlunu emzirmediğini, kendisinin uyanarak biberonla çocuğunu beslediğini de belirtti.

Eski eşinin evli oldukları dönemde 3. kişilerle birlikte olduğunu, kampta, şehir ve yurtdışında olduğu dönemlerde gece kulüplerinden sabaha karşı çıktığını ileri süren Erkin, Atalay'ın boşanmadan sonrada ahlaka aykırı yaşamını devam ettirdiğini, oğlunun yaşadığı evde sevgilisinin burnunu kırdığını söyledi.

DİREK BULDUM MU DAYANAMAM NOTUNU HATIRLATTI

Bir erkek çocuğu yetiştiren annenin ‘Direk buldum mu dayanamam' notu ile herkese açık internet sitesinde direk dansı fotoğrafları yayınladığını belirten Erkin, fotoğrafları da delil olarak dosyaya koydu. Asena'nın anneliğinin toplumca eleştirildiğini belirten Caner Erkin, velayet görevini hakkıyla yerine getirmediğini, bu nedenle oğlunun kendisini verilmesini mahkemeden istedi.

asena-ic-y

İlginizi ÇekebilirAsena Atalay, eski eşi Caner Erkin'e açtığı davalarla ilgili konuştuAsena Atalay, eski eşi Caner Erkin'e açtığı davalarla ilgili konuştu
İlginizi ÇekebilirAsena Atalay, Caner Erkin'e mal varlığının yarısını almak için dava açtıAsena Atalay, Caner Erkin'e mal varlığının yarısını almak için dava açtı

Yayınlanma Tarihi:08:08,